Кременчуцька газета
Понеділок, 4 Грудня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads

 

Ви є тут

Кожен у відповіді за свою безпеку: влада та кременчуцькі перевізники радились, чи відмінити обмеження руху громадського транспорту по Крюківському мосту під час повітряної тривоги

16 листопада 2022 14:30

Перевізники за зняття обмежень, а що думаєте ви, наші читачі?

Вчора в центрі Кременчука та у Крюкові, через повітряну тривогу, майже 5 годин стояв громадський транспорт, що призвело до величезних автопробок. Люди скаржилися і сьогодні продовжують скаржитися, що вони не могли на маршрутках та автобусах переїхати міст і потрапити за призначенням майже весь день, починаючи з обіду.

«Чому у Києві рух мостами не припиняють, а у нас все стає?» - кажуть невдоволені містяни і з одного боку їх зрозуміти можна, а з іншого – це питання безпеки людей.

«Надайте право маршрутним таксі їздити, як і приватному автотранспорту по мосту. Кожен у відповіді за свою безпеку. Захочуть люди – поїдуть у маршрутці через міст під час тривоги, не захочуть, то перечекають тривогу» - кажуть люди.

«Я не багатій, аби їздити на таксі через міст, бо їм можна іхати, а маршруткою ні», - каже ще один містянин.

Питанням, що робити з маршрутками під час повітряної тривоги і чи пропускати їх через міст поставив сьогодні самим перевізникам начальник Кременчуцької районної військової адміністрації Олег Лєднік.

Ті майже однозначно заявили, що, дійсно кожен у відповіді за свою безпеку і люди мають самі визначати їздити чи ні через міст у тривогу, але вони готові возити пасажирів через міст під час повітряної тривоги.

Перевізники кажуть, що краще не робити скупчення машин та людей по обидва боки мосту, як це було вчора, бо ніхто не знає, куди прилетить ракета і краще б влада дозволила рух маршруток по мосту.

Свою особисту думку з цього приводу висловив на зустрічі і новий керівник Укртрансбезпеки в Полтавській області Дмитро Ткаченко. Він вважає, що попереду зима і людям довго стояти на вулиці буде холодно, крім того, скупчення автівок біля мосту таки небезпечне.

Голова наглядової ради АТП -15307 Юрій Кірєєв також висловився за те, аби не було обмежень у русі транспорту по мосту під час тривоги, але він рекомендував, аби патрульні пропускали транспорт дозовано – з відповідним інтервалом.

На регулюванні руху під час тривоги наполягав і Д.Ткаченко.

Тож, за підсумками зустрічі перевізники висловилися за відміну обмеження руху громадського транспорту по Крюківському мосту під час повітряної тривоги, які діють зараз і не дозволяють громадському транспорту перетинати річку.

А яка ваша думка, наші читачі, відносно питання чи потрібно дозволити рух громадського транспорту під час повітряної тривоги по Крюківському мосту?


Нагадаємо, Що робити людям, якщо тривога затягнеться до комендантської години, а в цей час громадський транспорт по Крюківському мосту не курсуватиме

 

Олег Булашев

Відео Олександр Попенко


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися