Кременчуцька газета
Вівторок, 3 Жовтня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads

Ви є тут

Кращі електросамокати для дітей та підлітків: що слід врахувати

31 травня 2023 17:25

В останні роки електричні самокати стали дуже популярними серед підлітків через їхню швидкість, доступність та зручність. Вибираючи найкращий електросамокат для підлітка або дитини на сайті https://www.ctrs.com.ua/ru/electroscooters/, важливо враховувати кілька ключових факторів. Розглянемо певні аспекти, що допоможуть зробити правильний вибір та купити найкращий електросамокат під будь-який бюджет.

 

Швидкість пересування і дальність ходу

 Швидкість і запас ходу електричного скутера є найважливішими факторами. Підлітки зазвичай прагнуть незабутніх вражень, тому бажано вибрати скутер, який може розвивати вищу швидкість. Але не занадто високу, аби уникнути травмувань та ДТП. Електричний самокат з великим запасом ходу дозволяє здійснювати тривалі подорожі без необхідності постійно турбуватися про заряд батареї. Бажано придивитися до моделей, які забезпечують максимальну швидкість щонайменше 15 км/год та запас ходу приблизно 15-20 км. Бажано також, щоб батьки мали можливість обмежувати швидкість та дальність через додаток.

Додаткові чинники при виборі електросамокатів для підлітків

Незабутні враження від подорожей забезпечує потужний двигун. Якщо йдеться про підлітка старшого шкільного віку, або студента, орієнтуються на потужність двигуна від 250 Вт. З ним можна з легкістю долати різноманітні перешкоди та набирати вищу швидкість там, де це дозволяють правила дорожнього руху в Україні.

 

Запас ходу великою мірою залежить і від ємності батареї. Вона може становити від 200 до 1000 Вт-год. Звісно, ємний акумулятор додає ваги електросамокату. До того ж потребує більше часу для зарядження. Але і запас ходу може сягати 100 км, чого цілком достатньо для подорожей великими містами.

 

Інші важливі фактори, які треба врахувати, якщо бажаєте купити ідеальний електросамокат для підлітка:

 

  • максимальне навантаження – обирають, виходячи з ваги райдера;

  • для якого зросту призначено самокат – для дитини можна обрати невелику і компактну модель, якщо ж зріст перевищує 150 см, орієнтуються на більші за розмірами електросамокати;

  • підтримка додатків – ця функція дозволить батькам слідкувати за пересуваннями дитини, встановлювати швидкісні обмеження, дистанційно діагностувати технічний стан засобу індивідуальної мобільності;

  • наявність вбудованої Bluetooth колонки – модна фішка, що дозволяє слухати пісні під час подорожей.

Окремий момент – розмір коліс

Не всі міста в Україні можуть похизуватися якісними дорожніми покриттями. Підлітку, що планує їздити не лише у подвір’ї, але й на лекції в інші райони міста, бажано вибирати електросамокат з колесами від восьми дюймів. Для дітей, що катаються під наглядом батьків доступні моделі самокатів з колесами від п’яти дюймів. Колеса розрізняються і за типом шини:

 

  • пневматична, надувна – забезпечує м’якість;

  • перфорована з литої гуми;

  • цільно лита гумова шина.

 

Великі колеса – це вищий кліренс й менше ризиків пошкодити самокат на складних ділянках.