Вы здесь

Кремінь здобуває домашню перемогу над Миколаєвом

16 июля 2020 09:15

Як же швидко і результативно влився в команду Сула! Був найактивнішим сьогодні, вперше за Кремінь відзначився дублем і досить потріпав нерви захисникам Миколаєва.

У Кременчуці вчора зустрічалися сусіди по турнірній таблиці. Обидві команди програли в минулому турі, тому були мотивовані на перемогу. Підопічні Свистуна в разі перемоги могли наздогнати нинішнього суперника, до того ж, господарям хотілося помститися суперникові за розгромну поразку в першому колі (2:6). Відзначимо, що Кремінь дуже здорово грає вдома, команда на рідній арені не програє з жовтня 2019 року.

Цю гру через дискваліфікацію пропускав досвідчений воротар Кременя Андрій Олійник, тому тренерський штаб довірив місце у воротах 20-річному Владиславу Закорскому. Йому довелося вступати в роботу вже з перших хвилин. І все ж першими забили саме господарі. На 23 хвилині Охрончук в своїй штрафній зачепив Мурашова і Сула реалізував 11-метровий. 1:0.

Гості намагалися змінити ситуацію на полі, але все найцікавіше перенесли на другий тайм. Вже на 47 хвилині Вітенчук приклався з-за меж штрафного, Закорскій кінчиками пальців дотягнувся до м’яча і той від поперечини вилетів в поле. Кремінь відповів моментом Козлова, але тут вже врятував Шеліхов.

І все ж господарі забили знову. Крівенко протягнув м’яч до лінії воріт, віддав під удар Сулі, той оформив дубль, і забив свій п’ятий м’яч за Кремень в п’яти матчах. 2:0. Гості відразу один м’яч відіграли. Росляков навісив в штрафну, Яворський кивком голови продовжив м’яч і Зарічнюк забив. 2:1. На більше Миколаїв не вистачило.

Man of the Match: Дмитро Сула (Кремінь)

Як же швидко і результативно влився в команду Сула! Був найактивнішим сьогодні, вперше за Кремень відзначився дублем і досить потріпав нерви захисникам Миколаєва.

Кремень (Кременчук) – МФК Миколаїв – 2:1

Голи: Сула, 25, з пенальті, 82 – Зарічнюк, 85.

Кремінь: Закорський, Бичков, Курелех, Головко, Дмитрієв, Литвяк (Марчук, 85), Моцик (Пилипенко, 27), Лобода (Кривенко, 69), Мурашов (Фхакадзе, 66), Козлов (Черниш,90), Сула. ЗапасніФастов, Білоус, Янаков, Бафталовський. Головний тренер: Сергій Свистун

МиколаївШеліхов, Ульянов, Охрончук, Порох, Куксенко, Вітенчук, Росляков, Кравченко (Черепущак, 69), Ковальов (Паламар, 73), Войцеховський (Зарічнюк, 39), Яворський. ЗапасніАгаларов, Березянський, Ляшевський, Кушніренко, Сердюк, Біневський. Головний тренер: Ілля Близнюк.

Попередження: Мурашов, 10, Лобода, 66, Бичков, 68, Литвяк, 70, Фхакадзе, 90+5 – Росляков, 44, Вітенчук, 66, Шеліхов, 90+5.

18.00. Кременчук. Стадіон «Кремінь-Арена»

Арбітр: Анастасія Романюк (Івано-Франківськ)