Кременчуцька газета
Неділя, 25 Лютого 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

Ви є тут

Кременчуцька аферистка, відома махінаціями з талонами на пальне, обікрала сейф свого роботодавця

30 листопада 2023 08:30

Судова справа.

Кременчужанку Марину В. нещодавно викликали до Автозаводського райсуду Кременчука, на розгляд справи №524/7709/22 про крадіжку, вчинену в умовах воєнного стану. З матеріалів справи відомо, що вона народилася у Кременчуці й утримує чотирьох малолітніх дітей. Втім у минулому вироку вказали, що вона народилася в с. Прощуради Кобеляцького району.

У травні 2021 року Крюківський райсуд постановив стягнути з неї 51 тис. грн штрафу за епізоди шахрайства. Тоді вона продавала недійсні талони на пальне.

У вересні 2022 року за аналогічний злочин їй присудили два роки іспитового терміну, а потім справа пішла на розгляд Полтавського апеляційного суду й знову повернулася до Кременчука. І вирок суду у Кременчуці – все одно два роки іспитового терміну. Втім тоді вона також була змушена повернути обманутим людям майже 140 тисяч гривень.

І ось вона знову знаходилася в ролі підсудної. Відповідно до матеріалів цієї справи, 20 вересня 2022 року громадянка була у приміщенні офісу одного з магазинів, де вона обікрала сейф. Жінка привласнила 40 000 гривень та 3 500 євро.

У залі суду обвинувачена розповіла, що працювала у потерпілого за наймом – прибирала у нього вдома. Одного разу він попросив жінку за окрему плату прибрати в його магазині. Вона погодилася, і під час прибирання відчинила сейф ключем, який лежав на столі. Матеріальні збитки досі не відшкодовано.

Потерпілий просив стягнути з обвинуваченої 167 772,40 грн матеріальної шкоди та 20 000 грн – моральної. Також просив суд зобов’язати жінку компенсувати витрату на правову допомогу.

У суді дослідили запис з камери відеоспостереження, на якому видно, що Марина відкриває сейф та краде гроші.

Стоячи перед суддею, обвинувачена розкаялася, але це не могли прийняти як пом’якшуючу обставину, оскільки жінка не зробила нічого для відшкодування збитків. Хоча вона неодноразово подавала клопотання про оголошення перерви на засіданні, якраз щоб повернути кошти, що призвело лише до затягування справи.

Суд ухвалив визнати Марину винною, але цього разу їй іспитовий термін не призначали. Крадіжку було вчинено уже під час випробувального терміну, тож цього разу громадянка отримала шість років ув’язнення.

З жінки постановили стягнути 167 772,40 грн матеріальних збитків, лише 5 000 грн (а не 20 000 грн) моральних збитків, а також 5 000 грн за правничу допомогу.

До набрання вироком законної сили, жінка перебуватиме під цілодобовим домашнім арештом.

Нагадаємо, Хотіла заробити, а влетіла на величезний штраф, або Як кременчужанка торгувала «лівими» талонами на паливо.

 

 

Артем Кузьменко


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live threads
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися