Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
П'ятниця, 26 Лютого 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Кременчуцька гімназія № 31 потребує проведення ремонту, особливо у спортзалі та санкімнатах

26 січня 2021 11:30

«За 34 роки існування даного навчального закладу капітальний ремонт спортивного залу не проводився, а деякі діти взагалі не ходять до туалету в школі і вимушені терпіти здійснити свої природні потреби».

Депутат Кременчуцької міської ради Олександр Березянський сьогодні під час сесії міськради заявив, що до нього звернулися батьки учнів гімназії № 31 і розповіли, що навчальний заклад створено 11 січня 1986 року для дітей мікрорайону Молодіжний. Ліцензований обсяг 1200 осіб, фактична кількість учнів, які навчаються у гімназії 840.

На сьогоднішній день приміщення гімназії № 31 потребує проведення ремонтних робіт, особливо це стосується спортивного залу та санітарних кімнат.

«За 34 роки існування даного навчального закладу капітальний ремонт спортивного залу не проводився. Наразі існує нагальна потреба в проведенні ремонту спортзалу (заміна покриття підлоги, ремонт стелі та стін, заміна дверей, встановлення нового обладнання для зайняття фізичною культурою). Вже який рік учні нашої гімназії не мають можливості займатися фізичною культурою в спортивному залі через його незадовільний технічний стан. Дана ситуація аж ніяк не сприяє фізичному розвитку дітей. Реконструкція спортзалу, його осучаснення та приведення у відповідність чинним стандартам надасть змогу вихованцям школи займатися спортом, зміцнювати своє здоров’я. 

Ще одне болюче питання для дітей та батьків  гімназії – це стан санітарних кімнат. На сьогоднішній день туалети  гімназії є застарілими, зразка радянських часів і не відповідають сучасним вимогам та нормам. Застаріле обладнання, зношена система каналізації, застарілий вигляд самих санітарних кімнат негативно впливає на настрій дітей, деякі діти взагалі не ходять до туалету в школі і вимушені терпіти здійснити свої природні потреби прийшовши зі школи додому», - заявив депутат О.Березянський.

Він каже, що школа має бути територією комфорту і просив міського голову Віталія Малецького переглянути розподіл залишку субвенції та можливість виділення коштів для проведення капітальних ремонтів спортивної зали та туалетів.

Депутати запит колеги підтримали.

 

 

Олег Булашев

 

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися