Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Четверг, 30 Березня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Ви є тут

Кременчуцька міська лікарня планового лікування потребує коштів на продовження ремонту мереж системи киснепостачання

Ми в Telegram

28 січня 2023 11:00

Потрібні мільйони гривень.

Вчора на сесію Кременчуцької міської ради виносять проєкт «Про внесення змін до рішення Кременчуцької  міської ради Кременчуцького району Полтавської області від 11 березня  2021 року «Про затвердження комплексної програми розвитку  комунального некомерційного медичного підприємства «Кременчуцька  центральна районна лікарня» Кременчуцької міської ради  Кременчуцького району Полтавської області на 2021-2023 роки»  

У 2022 році у КНМП «Кременчуцька міська лікарня планового лікування»  (колишня Кременчуцька ЦРЛ,авт) розпочаті роботи по об’єкту «Монтаж станції генерації кисню  у будівлі на проспекті  Полтавський,  40. На ці цілі із Стабілізаційного Фонду Кременчуцької  міської територіальної громади були виділені бюджетні кошти у сумі  1 млн 309 тис 259 грн.

Цього ж року здійснено оплату за фактично виконані  обсяги робіт на загальну суму 404 тис 688 грн. Для завершення робіт по  вищевказаному об’єкту у 2023 році необхідно 688 тис 455 грн.  

Також у  2022 році у КНМП «Кременчуцька міська лікарня планового лікування»  були заплановані роботи по об’єкту «Капітальний ремонт внутрішніх мереж  системи киснепостачання.

Того року роботи  не виконувалися, бо проєктно-кошторисна документація з об’єктивних причин  декілька разів коригувалася, відповідно видатки не здійснювались.  

Для виконання робіт у 2023 році по об’єкту «Капітальний ремонт  внутрішніх мереж системи киснепостачання у Комунальному некомерційному  медичному підприємстві «Кременчуцька центральна районна лікарня»  необхідні кошти у загальній сумі 2 млн 232 тис  325 грн.  

Дані витрати не передбачені планом заходів комплексної програми  розвитку комунального некомерційного медичного підприємства  «Кременчуцька міська лікарня планового лікування» на 2023 рік.  Таким чином, виникла необхідність внести зміни до рішення  - виклавши додаток до програми у новій редакції. 

Це і пропонують сьогодні зробити депутатам.

 

Світлана Павленко


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися