Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Понедельник, 24 Февраля 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Кременчуцька міська рада перейнялася транспортними перевезеннями пільговиків і навіть звільненням керівника відділу транспорту Івашини

24 апреля 2019 12:30

Ситуація з перевезеннями пасажирів у місті лише погіршується.

Сьогодні на сесії Кременчуцької міської ради депутат Генадій Іванян виступив із депутатським запитом, в якому зазначив, що до нього постійно звертаються мешканці правобережної частини міста з проханням сприяти у вирішенні питання забезпечення їх мікрорайонів транспортом, в тому числі й перевезення пільгових категорій населення.

Кременчужани наголошують на необхідності оперативно знайти можливість відновлення курсування маршруту №25, просять збільшити кількість автобусів, що перевозять пільговиків по маршрутам №2, 4, 9 та 12.

У зв’язку з цим, Г.Іванян попрохав наступне:

1. Надати розрахунки щодо кількості пільговиків на маршрутах та інформацію про обсяги фінансування пільгових перевезень у розрізі маршрутів на 2018 та 2019 рік окремо, у разі наявності заборгованості зазначити розмір та причини її виникнення.

2. Терміново (до 10 травня) на засіданні профільної комісії розглянути вказане питання за участі мешканців, перевізників та спільно розробити концепцію вирішення проблем транспортного забезпечення віддалених мікрорайонів міста.

Також він заявив, що ситуація з перевезеннями пасажирів лише погіршується, і навіть каже, що готовий виступити з ініціативою звільнення керівника відділу транспорту Руслана Івашини.

Мер Кременчука Віталій Малецький заявив, що проблематику він знає, і попрохав підтримати запит Г.Іваняна.

Нагадаємо, Малецький докерувався: поліція прийде у мерію Кременчука для вилучення документів, пов’язаних з транспортними перевезеннями.

Онлайн-трансляція: ХХХVІ сесія Кременчуцької міської ради Полтавської області VІІ скликання 24 квітня 2019 року.

 

Олег Булашев

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться