Кременчуцька газета
Понеділок, 26 Лютого 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

Ви є тут

Кременчуцька окружна прокуратура через суд зобов’язала привести в належний стан укриття

7 грудня 2023 07:30

За активної роботи прокуратури у готовність в 2023 році приведено 15 об’єктів цивільного захисту.

Прокуратура встановила, що попри повномасштабне вторгнення російської федерації в Україну, незважаючи на те, що із 24.02.2022 на всій території України запроваджено воєнний стан, та навіть після трагедії в ТЦ «Амстор» де загинули мешканці, підприємства, які є балансоутримувачами протирадіаційних укриттів, сховищ, не забезпечили приведення захисних споруд, призначених для укриття мешканців міста, у готовий до використання стан.

Рішеннями Полтавського окружного адміністративного суду задоволено 16 позовних заяв Кременчуцької окружної прокуратури, якими визнано протиправною бездіяльність балансоутримувачів щодо не приведення 16 сховищ (протирадіаційних укриттів) на території міста Кременчука у готовність та зобов’язано вжити заходів щодо приведення їх у стан готовності з метою її використання за призначенням відповідно до «Вимог щодо утримання та експлуатації захисних споруд цивільного захисту», затверджених наказом Міністерства внутрішніх справ України №579 від 09 липня 2018 року.

Суд підтвердив обґрунтованість вимог прокурора про необхідність приведення відповідачами захисних споруд у готовність із метою забезпечення належного захисту життя та здоров’я мешканців міста.

Також, судом закрито 2 провадження за позовами прокуратури у зв’язку з приведенням укриттів у готовність.

Так, загальна місткість сховищ, які підлягають приведенню у готовність становить 4300 осіб, загальна площа сховищ – 3851,56 кв м.

На даний час у провадженні Полтавського окружного адміністративного суду перебуває 13 позовів з вимогою привести у готовність укриття на території м. Кременчука.

Крім того, за активної роботи прокуратури у готовність в 2023 році приведено 15 об’єктів цивільного захисту (сховищ та протирадіаційних укриттів) на території міста, які перебували на балансі, як приватних підприємств так і держави.

Нагадаємо, Суд став на сторону прокуратури у справі про справжню ганьбу кременчуцької влади: Малецький має відремонтувати укриття в міській дитячій лікарні

 

Олег Булашев


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live threads
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися