Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Четверг, 30 Березня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Ви є тут

Кременчуцька професорка Дернова проходить довгострокове міжнародне наукове стажування в Німеччині

Ми в Telegram

8 серпня 2022 17:15

Крім наукових досліджень у сфері андрагогіки, програма стажування Майі Григорівни передбачає також і педагогічну діяльність.

 

Професор кафедри автоматизації та інформаційних систем Кременчуцького нацуніверситету Майя Дернова, з 1 червня 2022 року проходить довгострокове міжнародне наукове стажування в Університеті Аугсбурга* (Німеччина) на кафедрі освіти дорослих та безперервної освіти під керівництвом професора Елізабет Майльхаммер.

Як повідомляє прес-служба університету, крім наукових досліджень у сфері андрагогіки, програма стажування Майі Григорівни передбачає також і педагогічну діяльність.

В рамках першого етапу стажування, Майя Дернова долучилася до серії лекцій „UKRAINE – TERRA INCOGNITA? Bildung, Gesellschaft und Kultur in der Ukraine“, які були організовані кафедрою освіти дорослих та безперервної освіти Університету Аугсбургу (Dr.Sc. Tetyana Hoggan-Kloubert, Nicole Luthardt) разом з Асоціацією „Deutsch-Ukrainischer Dialog“ та викликали неабиякий інтерес серед німецької спільноти.

Майя Дернова взяла участь у серії лекцій і провела відкриту лекцію «Вища освіта України: минуле і сучасність» для студентів, викладачів, робітників університету, а також усіх бажаючих послухати про стан вищої освіти в Україні під час російської агресії, яка призвела до руйнування багатьох українських закладів вищої освіти, а також змусила викладачів та студентів залишити свої міста, але водночас продовжувати свою основну місію – навчати і навчатися попри все. Лекцію могли відвідати бажаючі не тільки в аудиторії, але й подивитися онлайн трансляцію.

Також Майя Дернова провела семінар «Освіта дорослих під час війни в Україні» для студентів магістратури, де обговорювалися питання методів, засобів і функцій різних форм освіти дорослих у критичній ситуації, яка викликана війною в Україні. Студенти виявили значний інтерес до теми і активно її обговорювали, навіть висловлювали свої пропозиції щодо організації онлайн курсів для дорослих у критичній ситуації.

Довідково:

Університет Аугсбурга* (нім. Universität Augsburg) - університет Баварії, розташований в Університетському кварталі (нім. Universitätsviertel) міста Аугсбург. Заснований у 1970 році, університет має 8 факультетів. Університет Аугсбурга є відносно молодим навчальним закладом, де навчаються близько 18 тис. студентів. Понад 14% студентів походять з інших країн, що є більшим відсотком, ніж у аналогічних німецьких університетах.

 

Олег Булашев

 

"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися