Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Среда, 29 Января 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Кременчуцька школа №2 потрапила у 100 кращих навчальних закладів України в проекті Zero Waste School

 

17 апреля 2019 14:25

Після повернення з першої частини проекту “Zero Waste School” учасники проведуть дводенний тренінг для школярів, батьків та шкільного персоналу, де навчать їх правильному сортуванню сміття.

Кременчуцька школа №2 стала однією із чотирьох шкіл Полтавщини, які потрапили у 100 кращих навчальних закладів України. Zero Waste School – триденний тренінг для учнів та вчителів, покликаний запровадити культуру сортування відходів в своїх школах та громадах.

Взяти участь у проекті може школа або навчальний заклад, де навчається мінімум 200 учнів. Вже оголосили 100 шкіл-переможниць, які візьмуть участь у проекті. Серед них і 4 школи з Полтавщини:

– Кременчуцький навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-позашкільний навчальний заклад” № 2;

–Лубенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Лубенської міської ради Полтавської області;

–Михайлівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. Михайлівської сільської ради;

–Піщанська гімназія Піщанської сільської ради.

Восени випускники програми влаштовують Zero Waste Day у своїх громадах. 

Проект створений Klitschko Foundation

Під час тренінгу Active Citizens команди навчаться взаємодіяти всередині місцевих громад, вести перемовини та домовлятися, опанують шляхи вирішення складних ситуацій та методи комунікацій. Також пройдуть практичний семінар із управління проектами, складуть план реалізації власного проекту, навчаться прогнозувати ризики, комунікувати зі стейкхолдерами та ЗМІ, дізнаються, як залучати фінансування для розвитку громад, познайомляться з відомими громадськими активістами, які розкажуть, як долати перешкоди, що траплятимуться на шляху. Також на них чекають зустрічі з лідерами думок зі сфери екології, які поділяться професійним досвідом.

Після повернення з першої частини проекту “Zero Waste School” учасники проведуть дводенний тренінг для школярів, батьків та шкільного персоналу, де навчать їх правильному сортуванню сміття.

Восени учасники організують громадський проект Zero Waste Day, до якого залучать всіх мешканців свого населеного пункту. Перший день буде присвячений обміну ідеями з еко-активістами, спікерами з різних сфер задля сталого розвитку громади. На другий день громада об’єднається заради однієї мети – зробити своє місто чи село чистим. Опісля проведуть зважування вторинної сировини, щоб всі жителі побачили силу зміни, яку вони можуть зробити, одного разу приєднавшись до ініціативи.

Протягом травня – червня у школах проведуть освітні тренінги, спрямовані на сортування сміття для навчальних закладів. А з 1 по 27 вересня – всі школи-учасниці проекту організують Zero Waste Day у своїй громаді.

 

 

За матеріалами відкритих джерел

 

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться