Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Субота, 15 Мая 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Кременчуцьке споживче товариство, яким керує людина Холода, хоче відсудити комунальний ринок «Ново-Іванівський»

 

20 лютого 2018 12:15
Кременчуцьке споживче товариство, яким керує людина Холода, хоче відсудити комунальний ринок «Ново-Іванівський»

Керівник юруправління Валерій Мирошниченко заявив, що міська влада свого – комунального майна віддавати нікому не збирається і буде відстоювати інтереси громади у справі до кінця.

Кременчуцьке міське споживче товариство, яке розташовано в будівлі Центрального ринку, де і «Кременчуцька торгова гільдія», якою до призначення на посаду першого заступника голови Полтавської облради керував Євген Холод, у суді намагається відсудити комунальний ринок «Ново-Іванівський».

Про це стало відомо з ухвали господарського суду Полтавської області. В ній зазначається, що у суді перебуває справа за позовною заявою Кременчуцького міського споживчого товариства до КП «Ринок Ново-Іванівський» про витребування майна. І третою особою у справі нещодавно стала на боці відповідача (ринку) міська рада Кременчука.

Із тексту ухвали витікає, що міське споживче товариство хоче через суд у комунального підприємства та міської ради витребування цілісний майновий комплекс Ново-Іванівського ринку, що розташований за адресою: вул. Вадима Бойка, 7 з усіма поліпшеннями та прибудовами, побутовими, складськими, підсобними, торгівельними та іншими приміщеннями, будівлями і спорудами, що складається з:

-одноповерхової будівлі площею 349,1 кв.м.;

-туалету розміром 5,10 м.*4,95м.;

-металевих торгівельних павільйонів в кількості 43 штук розміром 2,5м.*4,6м.;

-металеві криті столи зовнішнім розміром 2м.*1,5м. в кількості 15 штук;

-металевих контейнерів та кіосків зовнішнім розміром 2,65м.*2.10м. висотою 2,4 м. в кількості 10 штук;

-металеві торгові столи та прилавки площею 84 кв.м.;

-огорожі 55 м.п. разом з металевими воротами довжиною 5 м. та висотою 2,3 м.;

-металевими воротами довжиною 4.1 м. та висотою 2,6 м.;

-цегляних критих столів розміром 39,2м.*3,95м. та 39,2м.*3,75м.;

-лінії електропостачання з електроопорами, кабелями та проводами/

Як з’ясувалося, перший позов споживчого товариства ухвалою господарського суду Полтавської області від 29 вересня 2017 року по справі був повернутий позивачу без розгляду. Але споживче товариство цю ухвалу оскаржило у Харкові.

Постановою Харківського апеляційного господарського суду від 31 жовтня торік ухвалу господарського суду Полтавської області від 29 вересня скасовано, справу передано на розгляд господарському суду Полтавської області.

Ухвалою господарського суду Полтавської області від 21 листопада 2017 року суд прийняв позовну заяву до розгляду та справу  призначив до розгляду в судовому засіданні на 30 листопада.

Позивач не погодився аби справу розглядав суддя Киричук і суд ухвалою від 7 грудня 2017 року  задовільнив заяву позивача про відвід судді Киричука О.А.

Протоколом повторного автоматичного розподілу судової справи між суддями головуючим суддею у даній справі визначено суддю Тимощенко О.М. Вона 13 грудня прийняла позов та призначила судове засідання на 15 січня 2018 року.

В судовому засіданні 15 січня суд, оскільки розгляд справи по суті ще не розпочався, для запобігання порушенню та забезпечення процесуальних прав учасників справи, розпочав підготовче засідання по справі.

13 лютого 2018 року від позивача надійшла заява про проведення врегулювання спору за участі судді. В судовому  засіданні 13 лютого представник ринку надав свою згоду на проведення врегулювання спору за участі судді, про що подав відповідну заяву.

Згідно ст. 186 ГПК України  врегулювання спору за участю судді проводиться за згодою сторін до початку розгляду справи по суті. У даній справі розгляд по суті не розпочався, на проведення процедури  врегулювання спору за участі судді свою згоду надали обидві сторони у справі.

За приписами ст. 187 ГПК України про проведення процедури врегулювання спору за участю судді суд постановляє ухвалу, якою одночасно зупиняє провадження у справі. У випадку недосягнення сторонами мирного врегулювання спору за наслідками проведення врегулювання спору повторне проведення врегулювання спору за участю судді не допускається.

Враховуючи наведе суд розпочав процедуру регулювання спору за участі судді та зупиняє  провадження у справі. Врегулювання спору за участю судді проводиться протягом розумного строку, але не більше тридцяти днів з дня постановлення ухвали про його проведення (ст. 190 ГПК України), тобто до 13березня 2018 року.

У міськвиконкомі в управлінні розвитку торгівлі нам не змогли прокоментувати справу і відправили до Фонду міського майна, звідки журналістів попрохали звернутися до юруправління, де знають подробиці справи. Керівник юруправління Валерій Мирошниченко заявив, що останньої ухвали він ще не бачив, але запевнив, що міська влада свого – комунального майна віддавати нікому не збирається і буде відстоювати інтереси громади у справі до кінця.

На запитання, чи то дійсно за споживчим товариством стоїть Євген Холод, пан Мирошниченко відповідати не ставЮ і сказав:

«Ми бачимо лише по документам хто подав, хто відповідач, а не хто за ким і чим стоїть».

Втім, у реєстрах видно, хто є хто у справі, і хочемо проінформувати про це читачів.

Згідно з Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань Міністерства юстиції України, Кременчуцьке міське споживче товариство очолює Наталя Бунчук.

Якщо просто пошукати її прізвище у пошуковій мережі google, то ми побачимо, що вона очолювала «Кременчуцьку торгову гільдію».

Більше того, Кременчуцька газета раніше повідомляла, що Євген Холод залишив посаду директора ТОВ «Кременчуцька торгова гільдія» на вимогу українського законодавства, бо чиновник не може бути підприємцем. 

Замість нього гільдію з 8 грудня 2015 року очолила Бунчук Наталія Борисівна.

Наталія Борисівна не випадкова людина зі сфери впливу Євгена Холода. Серед місць її роботи - бухгалтер комунального підприємства «Міський ринок».

Але якщо поглянути у мережу Контрагент, то зараз Кременчуцьку торгову гільдію очолює Володимир Лазоренко. 

Він також з орбіти пана Холода: представляв його інтереси у судах.

Тож, має підстави ґрунтовно припустити, що люди Холода, або ж за його вказівкою/ згодою, хочуть відсудити у міста комунальне майно.

Одначе час покаже. Кременчуцька газета продовжить стежити за даним судовим процесом.

Нагадаємо, наприкінці 2016 року Євгена Холода після затяжних дискусій було обрано першим заступником голови облради.

Вже незабаром перший заступник голови Полтавської облради Євген Холод заочно обізвав редактора Кременчуцької газети, журналіста «Громадське ТБ. Кременчук », кореспондента УНІАН в Полтавській області Олега Булашева «мерзотою».

Губернатор Полтавщини Валерій Головко засудив образу журналіста Холодом.

 

Клим Соколов

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися