Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Субота, 19 Червня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Кременчуцькі активісти підписали меморандум про співпрацю задля розбудови міжкультурного діалогу

 

 

25 серпня 2019 12:00

Цим документом засвідчуєються намір об’єднатися у коаліцію задля розбудови міжкультурного діалогу у громаді нашого міста.

У середу, 21 серпня, у приміщенні торгово-розважального комплексу «Європа» відбувся воркшоп (навчальний захід) «Формуємо інтеркультурну коаліцію». У ньому взяли участь активні мешкан(ці/ки) міста, зокрема, представни(ці/ки) різних етнічних, національних та релігійних груп, таких як євреї, вірмени, роми, кримські татари, представни(ці/ки) мусульманської спільноти, тощо. Також до освітнього заходу долучились активіст(к)и із західної України, які перебували в місті з навчальним візитом в межах проекту «Амбасадори розмаїття у Прикарпатті». Проводила воркшоп відома правозахисниця, тренерка і фасилітаторка Олеся Архіпова.

Учасни(ці/ки) події дослідили, як у суспільстві формуються коаліції людей, що готові відстоювати свої інтереси, чому в таких коаліціях інтеркультурність є додатковим потенціалом та як, зрештою, вони впливають на місцеву владу. Також, під час заходу кременчужан(к)и й гості міста ознайомилися з результатами картування громад, яке кілька місяців раніше проводилося в Кременчуку. Вони проаналізували, які проблеми та перспективи має наше місто та розробили рекомендації для органів місцевого самоврядування.

Співорганізатор події, регіональний координатор проекту «Український Букет Народів» Роман Каць розповідає:

«Учасники воркшопу активно брали участь у кожному завданні і зрештою змогли дати відповідь на питання, що ж таке коаліція, яка її мета, результат, як вона має працювати і хто в ній приймає рішення. Для кременчужан коаліція прийняла форму своєрідного «фестивалю».

Наприкінці воркшопу усі його учасни(ці/ки) підписали меморандум про співпрацю.

«Цим меморандумом команда проекту «Український букет народів» та випускники й випускниці освітнього воркшопу «Формуємо інтеркультурну коаліцію» засвідчують свій намір об’єднатися у коаліцію задля розбудови міжкультурного діалогу у громаді Кременчука.  Свідомі того, що лише потужною коаліцією, до якої увійдуть представники й представниці різних національних, етнічних та соціальних груп можна досягти успіху громади, ми приймаємо рішення створити таку коаліцію і підкріплюємо його цим меморандумом», — йдеться в тексті меморандуму.

Воркшоп «Формуємо інтеркультурну коаліцію» відбувся в межах  проекту «Український Букет Народів», що має на меті створення інтеркультурних путівників нашою країною із залученням громадян різного соціального та етнічного походження. Його реалізує Молодіжна організація «СТАН» за підтримки Українського культурного фонду. Проект здійснюється у 4 громадах Запорізької, Луганської, Полтавської та Львівської областей.

Співорганізаторами проекту у цих громадах є громадські організації «Молодіжна агенція з адвокації ромської культури «АРКА», «Арекет», «Культурний ді@лог», «Кримська проектно-освітня платформа Q-hub», благодійна організація «Благодійний Фонд «MLT Museum PLUS», комунальний заклад «Лисичанський міський Палац культури».

 

За матеріалами організаторів заходу

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися