Кременчугская газета
Четверг, 20 Сентября 2018 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Кременчуцькі антикорівці знайшли порушення законодавства та перевищення повноважень у проектах рішень сесії Полтавської облради

 

12 июля 2018 11:45

Про використання червоно-чорного прапора національно-визвольної боротьби українського народу, затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок та інше. 

ГО «Кременчуцький антикорупційний центр» прослідкував порушення у проектах рішень, що мають сьогодні розглянути депутати на сесії Полтавської облради у Зінькові.

Так, відповідно до їхніх досліджень, коли публікуються рішення на сайті облради, не вказують дату оприлюднення проекту та оновлення інформації.

Знайшли порушення і в питанні 79 «Про надання згоди на прийняття громадських будівель із комунальної власності громади Полтави у спільну власність територіальних громад сіл, селищ і т.д». Вважають, що проект підготовлено з порушенням процедури прийняття майна у комунальну власність, оскільки, як вбачається у тексті проекту, зазначені об’єкти перебувають у власності територіальної громади міста. А отже, відповідно до сатті 26 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні», даному прийняттю рішення мало би передувати рішення Полтавської міськради про намір передати майно з комунальної власності.

Звертають увагу і на питання «Про використання червоно-чорного прапора національно-визвольної боротьби українського народу на території Полтавської області».

«Підготовлено з перевищенням повноважень, визначених статтею 19 Конституції України: правовий порядок ґрунтується а засадах, відповідно до яких ніхто не може бути примушений робити те, що не передбачено законодавством. А органи місцевого самоврядування зобов’язані діяти в межах повноважень, передбачених Законом України. Запропонований розробником червоно-чорний прапор як символ національно-взвольної боротьби українського народу жодним нормативно-правовим документом чинного в Україні законодавства не визначений офіційно таким», - зауважили антикорівці.

Та наголошують на бажаному затвердженні рішень 27-72 про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок держвласності, що перебувають у користуванні, де для визначатиметься розміру податку та орендної плати використовуєтьсяя нормативна грошова оцінка земельних ділянок.

«Зволікання прийняття цих рішень створює ненадходження до бюджету, що є неприпустимим», - акцентують вони.

 

 

Ліна Романченко

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Конкурсы
  • Переможців конкурсу "Перший раз - в перший клас" нагороджено

    Малеча задоволена. А ми ще раз вітаємо переможців та всіх учасників!

    Сьогодні у офісі страхової компанії «Мега-Поліс» відбулось нагородження трьох переможців фотоконкурсу «Перший раз – в перший клас».

    Нагадаємо, цей конкурс Кременчуцька газета проводила спільно з партнерами до Дня знань  і саме наші партнери визначили трьох переможців.

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться