Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Понедельник, 28 Сентября 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Кременчуцькі депутати хочуть знати, коли в Кременчуці згадають про енергозбереження у комунальних закладах

 

6 октября 2017 15:00
Кременчуцькі депутати хочуть знати, коли в Кременчуці згадають про енергозбереження у комунальних закладах

Начальник відділу енергоменеджменту та енергоефективності Тетяна Андрієвська поскаржилася на управління та департаменти, бо через них не можна скласти перелік об'єктів, де слід працювати.

Сьогодні в ході засідання депутатської комісії з питань освіти, молоді, культури, спорту, соціального захисту населення, розгляду питань, пов’язаних з АТО, охорони здоров'я, материнства та дитинства заговорили про енергозберігаючі технології.

Приводом для розмов став проект рішення міської ради, що виноситься на сесію 12 жовтня. У документі йдеться про Положення про відділ енергоменеджменту та енергетики виконкому міської ради.

Заступник голови депутатської комісії депутат міськради Тетяна Сідерка (фракція РПЛ) поцікавилася, коли в комунальній сфері Кременчука з’явиться об'єкт з енергозберігаючими технологіями.

«Коли будуть відомі претенденти (серед об’єктів комунальної сфери) на енергозбереження?», - запитала депутат Сидерка у начальника відділу енергоменеджменту та енергоефективності нині Тетяни Андрієвської.

Проте Тетяна Андрієвська поскаржилася на управління та департаменти, бо через них не можна скласти перелік об'єктів, де слід працювати.

Депутат Ганна Павленко (фракція "Самопоміч") нагадала, що в місті вкрай необхідний відділу енергоаудиту, який має перед заходами із енергозбереження має обстежити об’єкти-претенденти.

Тетяна Андрієвська на це зауважила, що відділ не може скоординувати свою роботу у цьому напрямку через "опір" вищезгаданих управлінь та департаментів.

Одначе, вице-мер Валерій Декусар тут же заявив, що енергоаудит в більшості комунальних об'єктів вже проведено.

Нагадаємо, що на жовтневу сесію міської ради виноситься питання про внесення змін до Положення про відділ енергоменеджменту та енергетики виконкому міської ради. 

В даному документі хочуть прописати, що начальник даного відділу є не просто енергоменедженром, а – головним енергоменеджером міста. Дана приставка по факту мало що змінить, але тепер чітко вказуватиме на конкретну особу, яка є відповідальною за впровадження енергозбереження та енергоефективності на об’єктах бюджетної сфери та підприємствах житлово-комунального господарства.

 

На фото Тетяна Андрієвська

Михайло Андрієнко

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться