Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Среда, 19 Февраля 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Кременчуцькі депутати не підтримали пропозицію щодо облаштування лікарень санітарними кімнатами для маломобільних груп населення, але мер попрохав питання вивчити

 

24 апреля 2019 11:45

Тепер влада має розглянути можливість виділення коштів з місцевого бюджету на будівництво вбиралень для маломобільних груп населення в лікарнях Кременчука.

Сьогодні на сесії Кременчуцької міської ради депутат Оксана Піддубна зачитала депутатське звернення щодо облаштування лікарень санітарними кімнатами для маломобільних груп населення.

У зверненні вона зазначила, що до неї звернувся Регіональний редактор «УКРПРЕС-ІНФО» Артем Марченко у якому констатував, що в лікарнях Кременчука, поліклінічних відділеннях та амбулаторіях відсутні санітарні кімнати (туалети) для маломобільних груп населення, хоча ці вбиральні повинні бути встановлені на першому поверсі будівель у кожному такому закладі.

«Тож, з метою покращення перебування у лікарнях міста Кременчука людей з обмеженими можливостями прошу:

1.     Розглянути можливість виділення коштів з місцевого бюджету на будівництво вбиралень для маломобільних груп населення в лікарнях Кременчука;

2.     При проектуванні вбиралень спиратись на ДБН, забезпечуючи потреби інвалідів та інших маломобільних груп населення»,- заявила О.Піддубна.

Депутати ії запит не підтримали але мер надав відповідним службам опрацювати інформацію депутата і намагася відреагувати.

Онлайн-трансляція: ХХХVІ сесія Кременчуцької міської ради Полтавської області VІІ скликання 24 квітня 2019 року.

 

 

Олег Булашев

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться