Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Среда, 22 Января 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Кременчуцькі депутати просять мера перейнятися сферою незаконного обігу наркотиків, а поліції провести масштабне відпрацювання міста

 

24 апреля 2019 12:45

Проблему хочуть таки побороти.

Сьогодні під час сесії Кременчуцької міської ради депутат Валентин Курченко-Гай зачитав свій депутатський запит відносно сфери незаконного обігу наркотиків.

«Швидкий розвиток інформаційних технологій має суттєвий вплив на усі сфери життєдіяльності людей. Це стосується і сфери незаконного обігу наркотиків, де спостерігається розширення використання мережі Інтернет та інформаційних технологій і телекомунікаційних мереж для збуту заборонених психоактивних речовин.

Так, в місті Кременчуці набув розповсюдження безконтактний метод передачі наркотику («закладки», «клади»). Для залучення потенційних покупців для продажу наркотиків, збувачі вдаються до сучасних методів реклами: зокрема, це смс-розсилки, інтернет-форуми та чати, спеціальні сайти оголошень, інтернет-магазини, соціальні мережі тощо. Загрозливим стає явище розміщення на різних об’єктах міської інфраструктури трафаретних написів із пропозиціями продажу наркотиків. Переважно, це різноманітні написи на стінах будинків, в під’їздах, гаражах, на зупинках громадського транспорту, парканах, тощо, сутність та зміст яких є зрозумілим особам, знайомим із відповідною субкультурою.

Тому, прошу Вас об’єднати зусилля правоохоронних органів, громадськості, всіх небайдужих до цього питання, підготувати звернення до Голови Верховної ради України, Прем'єр-міністра України з конкретними пропозиціями щодо подолання цієї проблеми та до міністра внутрішніх справ України з вимогою провести масштабне оперативно-превентивне відпрацювання м. Кременчука з залученням співробітників Департаменту протидії наркозлочинності Національної поліції України», - заявив депутат та зачитав прайс з продажу наркотиків.

Мер Кременчука Віталій Малецький пропозицію депутата підтримав і заявив, що «цю заразу трудно побороти, але необхідно».

«Кожна людина може допомогти – фарбою замалювати написи, а на канал «Телеграм» писати скарги і канал буде заблоковано», - заявив мер.

Колеги запит В.Курченко-Гая підтримали.

Нагадаємо, Малецький і наркотики: розслідування веде кіберполіція.

У Кременчуці з наркотиками боряться за допомогою балончиків з фарбою.

 

 

 

Олег Булашев

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться