Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Четверг, 2 Июля 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Кременчуцькі депутати просять номінації на газ для «Теплоенерго», незважаючи на борг перед НАК «НАФТОГАЗ України»

 

12 октября 2018 15:15

Проект рішення направили до Кабінету Міністрів України, НАК «Нафтогаз України».

Сьогодні на сесії міськради розглянули 10 додаткове питання «Про звернення депутатів Кременчуцької міської ради Полтавської області до Кабінету Міністрів України, НАК «Нафтогаз України» щодо отримання номінації на газ».

Ініціатор звернення депутат від «Радикальної партії О.Ляшка» В.Курченко-Гай повідомив, що відкрив графік засідання Кабінету Міністрів і не побачив засідання, що врегульовувало б ціни на газ. По чому, яким чином нам запускати опалюючий сезон, якщо відсутні ліміти. Ніхто не знає через скільки днів його відключати і так далі.  

Кременчуцькі депутати звертаються до Кабміну та НАК «Нафтогаз України» щодо надання номінацій на газ комунальному підприємству «Теплоенерго» та відносно укладання договору про постачання природного газу. У проекті рішень, ініційованим від депутата «Радикальної партії О.Ляшка» В.Курченко-Гая, зауважують про заборгованість перед  НАК «НАФТОГАЗ України» в сумі 32 807,86 тис. грн., з яких:

поточні нарахування                                                              14 508,75 тис.грн.

реструктуризація                                                                    9 257,52 тис.грн.

відсутність номінації за 02.2017р.                                        9 041,59 тис.грн.

вартість газу без номінації                                                    12 427,54 тис.грн.

            «Існуюча заборгованість виникла з багатьох причин, зокрема через встановлення Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг у попередніх роках тарифів на послуги з централізованого гарячого водо- та теплопостачання в розмірі нижче економічно обґрунтованих витрат.

            З огляду на те, що станом на 11 жовтня 2018 роки комунальне підприємство «Теплоенерго» не отримало номінації на газ, починаючи з 18.10.2018  та з незалежних від підприємства причин не підписано договори про постачання природного газу з НАК «Нафтогаз України», виникає загроза зриву опалювального сезону у 2018-2019 років, що призведе до соціальної напруги, порушенню прав та інтересів і комфортної життєдіяльності  усіх мешканців міста Кременчука, у тому числі дітей, які потребують особливого захисту», - наголошують у зверненні.  

Також просять не нараховувати та не виставляти комунальному підприємству «Теплоенерго» штрафних санкцій (пеню, штраф, неустойку) за існуючу заборгованість перед «Нафтогаз України».

Рішення депутати підтримали 27 голосами.

 

 

Ліна Романченко

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться