Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Середа, 22 Березня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Ви є тут

Кременчуцькі депутати уповноважили мера підписати договір купівлі за більш ніж 17 млн грн колишньої автозаводської поліклініки

Ми в Telegram

17 березня 2023 15:00

Виконавчому комітету Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області необхідно здійснити всі заходи з придбання нерухомого майна.

Сьогодні депутати Кременчуцької міської ради погодили рішення про придбання до комунальної власності нерухомого майна, а саме будівлі міської автозаводської поліклініки.

Як сказано у пояснювальній записці до проекту рішення, загальна площа будівлі 7121 кв.м. Вона розташована по проїзду Ярославському. Будівля належить Публічному акціонерному товариству «Акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк». Банк виставив будівлю на аукціон. Переможцем аукціону з продажу будівлі став виконавчий комітет Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області.  Ціна, за яку влада Кременчука придбала приміщення колишньої поліклініки - 17 млн 404 тис 429,84 грн.

Між Публічним акціонерним товариством «Акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк» та виконавчим комітетом Кременчуцької міської ради укладено попередній договір купівлі- продажу нерухомого майна від 03.03.2023.

Тепер виконавчому комітету Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області необхідно здійснити всі заходи з придбання нерухомого майна. Тож депутати уповноважили міського голову Малецького Віталія Олексійовича підписати договір купівлі-продажу, усі необхідні документи, пов'язанні з придбанням об'єкта нерухомого майна.

Нагадаємо, У Кременчуці понад 17 млн грн віддають за приміщення колишньої автозаводської поліклініки

Нагадаємо ще у березні минулого року йшлось, що "АвтоКрАЗ" для прийому переселенців планує підготувати палац культури та Автозаводську поліклініку

Читайте: Досвід: які умови створили на Кіровоградщині для вимушених переселенців

 

Олег Булашев


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися