Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
COVID-2019
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Кременчуцькі депутати затвердили ставки єдиного податку, що діятимуть у 2020 році


26 июня 2019 16:50

Змінилися відсоткові ставки для III групи платників податків. 

Кременчуцькі депутати затвердили ставки єдиного податку, що діятимуть у 2020 році. Відповідно до їх рішення на наступний рік відсоток ставок  для платників єдиного податку І та ІІ груп залишився на тому самому рівні, що і в 2019 році.  

Отже, у 2020 році для І групи платників єдиного податків ставка залишатиметься розміром 10% до розміру прожиткового мінімуму, встановленого  для працездатних осіб. На 1 січня податкового року прожитковий мінімум буде 2 тис 73 грн.

Для ІІ групи платників єдиного податку теж залишається такою, як і в 2019 році, а саме 10 % від розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового року.

Для ІІІ групи платників єдиного податку відсоткові ставки єдиного податку встановлюватимуться у розмірі: 3% доходу - у разі сплати податку на додану вартість згідно з податковим кодексом України; 5%  доходу - у разі включення податку на додану вартість до складу єдиного податку.

За інформацією податкової служби, станом на 1 травня 2019 року від сплати єдиного податку до міського бюджету надійшло понад 45 млн, що приблизно на 2 млн. грн. більше проти планового показника цього періоду (104,71%). Очікувані надходження єдиного податку за 2019 рік – 134 млн грн, прогнозовані надходження єдиного податку до міського бюджету у 2020 році складатимуть - 150 млн грн.

Нагадаємо, якою буде ставка на нерухомість в 2020 році для кременчужан.

 

 

Аріна Алініна

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться