Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Понедельник, 24 Февраля 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Кременчуцькі комунальники напиляли дерев на 1,5 млн грн і мало. Просять ще стільки ж

26 июня 2018 12:45

Даватимуть згоду  депутати.

На сайті Кременчуцької міської ради оприлюднено проект проекту рішення «Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради Полтавської області від 29.11.2018 «Про затвердження міської Програми по видаленню аварійних, сухостійних та фаутних дерев, а також кронування дерев, що досягли вікової межі на 2017-2020 роки в місті Кременчуці».

Цей проект прпопонують розглянути депутатам на найближчій сесії міськради.

У пояснювальній записці нагадали, що наприкінці 2016 року затверджено міську Програму по видаленню аварійних, сухостійних та фаутних дерев, а також кронування дерев, що досягли вікової межі на 2017-2020 роки в місті Кременчуці» (Програма).

У відповідності до Програми, на 2018 рік з міського бюджету фактично виділили 1,5 млн грн.

Станом на 25 червня цього року КП «Благоустрій Кременчука» виконало робіт з капітального ремонту зелених насаджень на території міста Кременчука на загальну суму 1 млн 470 тис грн, йдеться в пояснювальній записці.

«У зв’язку з великою кількістю скарг мешканців, звернень депутатів Кременчуцької міської ради, які перебувають на опрацюванні в Департаменті житлово-комунального господарства щодо капітального ремонту зелених насаджень на території міста Кременчука, виникає обґрунтована необхідність у виділенні додаткових коштів КП «Благоустрій Кременчука» для вирішення порушених питань. З огляду на вищевикладене існує потреба у виділенні додаткових коштів», - йдеться в пояснювальній записці.

Йдеться про таку саму суму, як було виділено раніше, а саме 1,5 млн грн для КП «Благоустрій Кременчука» на ІІ півріччя 2018 року, аби задовольнити звернення громадян, яким надано попередні відповіді про планування робіт з видалення та кронування дерев.

Нагадаємо, кременчуцьких депутатів не цікавить, чому дерева спочатку кронують, а згодом спилюють.

 

Світлана Павленко

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться