Кременчуцька газета
Четверг, 30 Травня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

 

 

Ви є тут

Кременчуцькі можновладці та керівництво «Полтаватеплоенерго» знайшли алгоритм погашення взаємної заборгованості

23 лютого 2024 15:30

Такі кроки дозволять не відключати споживачам послугу з централізованого теплопостачання.

Керівництву ПОКВПТГ «Полтаватплоенерго» та очільникам Кременчука вдалося знайти шляхи вирішення вкрай важливого питання щодо погашення мільйонної заборгованості, яка виникла у міста перед обласним комунальним підприємством за надання послуги з централізованого теплопостачання.

Зауважимо, найбільшими боржниками виступали комунальні підприємства Кременчука та населення. Ці категорії споживачів не поспішали сплачувати виставлені рахунки, адже прислухалися до закликів чиновників, які вказували на мовбито незаконно встановлені у нашому місті тарифи.

Саме тому упродовж майже року в судах різних інстанцій тривали судові тяжби з тарифного питання. Втім рішення суддів свідчили про те, що діючи у Кременчуці тарифи обласного підприємства не суперечать чинному законодавству.  

Тож непорозуміння та політичні гасла призвели до патової ситуації. Адже «Полтаватеплоенерго» опинилося вкрай важкому фінансовому становищі, через що кременчуцькі споживачі могли залишитися без централізованого теплопостачання.

Втім, аби пересічні абоненти на стали заручниками політичних обставин, обидві сторони винайшли можливість не лише обговорити спірні питання, а й винайти шляхи вирішення конфлікту.

Під час перемовин, які пройшли нещодавно, керівництво обласного підприємства та Кременчука винайшли алгоритм погашення взаємної заборгованості. Бо через борг міських споживачів «Полтаватеплоенерго» не мало можливості розрахуватися не лише за природній газ, а й з комунальним підприємством «Теплоенерго».

Окрім цього, міський голова пообіцяв доручити комунальним підприємствам, які досі не уклали договори на послуги з постачання теплової енергії та гарячої води, оформити такі документи.

У свою чергу, «Полтаватеплоенерго» завжди працює на користь своїх споживачів, тому шукає і винаходить можливість вирішувати складні питання, незважаючи на важкі обставини та певні непорозуміння.

Сподіваємося, усі досягнуті домовленості будуть виконуватися, що дасть змогу кременчужанам своєчасно отримувати оплачені послуги.

 

 

На правах реклами

"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/Kremenchukgazeta
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live threads
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися