Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Суббота, 15 Августа 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Кременчуцькі патрульні програли суд містянину, який начебто розпивав алкогольний напій по бульвару Пушкіна

 

13 июля 2020 17:15

Судова справа.

Днями суддя Автозаводського районного суду Кременчука Сергій Нестеренко розглянув адміністративну справу за адміністративним позовом кременчужанина до поліцейського взводу № 1 роти № 4 БПП та Департаменту патрульної поліції про визнання протиправною та скасування постанови у справі про адміністративне правопорушення.

Як сказано в рішенні суду, у квітні 2020 року до суду звернувся кременчужанин з адміністративним позовом до поліцейського взводу № 1 роти № 4 БПП в місті Кременчук Максима С. про визнання протиправною та скасування постанови у справі про адміністративне правопорушення, в якому просив визнати протиправною та скасувати постанову відповідача - поліцейського взводу № 1 роти № 4 БПП в місті Кременчук УПП в Полтавській області ДПП НП Максима С. від 30 березня 2020 року, якою позивача було притягнуто до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 178 КУпАП та застосовано стягнення у вигляді попередження за те, що він, позивач, нібито, цього дня, близько 21 год. 00 хв. у м. Кременчуці по бульвару Пушкіна, 19, перебуваючи у громадському місці, розпивав алкогольний напій, а саме пиво «Carling», 0,5л, чим порушив ст. 15-2 Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обмеження споживання та продажу пива та слабоалкогольних напоїв».

Посилався на те, що постанова була ухвалена цим відповідачем з порушенням норм права, зокрема без врахування того, що відсутні будь-які докази вчинення ним проступку, оскільки не було вказано де саме і в якому громадському місці було вчинено проступок.

Суд, вивчивши матеріали справи, оглянувши відеозаписи, які були надані відповідачами, встановив наступне.

Постановою  відповідача - поліцейського взводу № 1 роти № 4 БПП в місті Кременчук УПП в Полтавській області ДПП НП Сучкова Максима Олександровича від  30 березня 2020  року, серії ГО № 412072, позивача ОСОБА_1 було притягнуто до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 178 КУпАП та застосовано стягнення у вигляді попередження за те, що він, позивач, як зазначено у постанові, цього дня, близько 21 год. 00 хв. у м. Кременчуці по бульвару Пушкіна, 19, перебуваючи у громадському місці, розпивав алкогольний напій, а саме пиво «Carling», 0,5л, чим порушив ст. 15-2 Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обмеження споживання та продажу пива та слабоалкогольних напоїв».

Постанова була складена на бланку типографського способу друку із здійсненням записів відповідачем - поліцейським кульковою ручкою шляхом заповнення відповідних граф, копія якої була вручена позивачеві одразу після розгляду справи про адміністративне правопорушення.

Дана постанова була ухвалена відповідачем без дотримання вимог ст.ст. 9-1233-36222245247251254255268279280283-285 КУпАП.

Згідно ст. 19 Конституції України правовий порядок в Україні ґрунтується на засадах, відповідно до яких ніхто не може бути примушений робити те, що не передбачено законодавством.

Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов`язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Вивчивши матеріали справи суддя позов кременчужанина задовольнив.

Визнав протиправною та скасував постанову поліцейського взводу № 1 роти № 4 БПП в місті Кременчук УПП в Полтавській області ДПП НП Максима С. від 30 березня 2020 року, серії ГО № 412072, про притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 178 КУпАП та застосування стягнення у вигляді попередження.

Закрив провадження у справі про адміністративне правопорушення стосовно кременчужанина про притягнення до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 178 КУпАП.

Стягнув з Департаменту патрульної поліції Національної поліції за рахунок бюджетних асигнувань на користь кременчужанина кошти у розмірі 420,40 грн. у рахунок повернення сплаченого судового збору.

Рішення може бути оскаржено до Другого апеляційного адміністративного суду через Автозаводський районний суд м. Кременчука протягом десяти днів з дня проголошення.

Нагадаємо, Підопічні Борзенка знову проявили садизм: прокуратура встановила новий факт перевищення повноважень патрульними

 

Клим Соколов

 

 
 
 
 
 
 

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться