Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Четверг, 30 Червня 2022
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Кременчуцькі педагоги скаржаться губернатору Синєгубову, що влада Малецького їх гнобить

10 жовтня 2021 16:00

Постійно є затримка з виплати зарплати, їх відправляють у відпустки без збереження зарплата, а ще вони отримують найнижчу в області надбавку за престижність праці.

 

У освітянському середовищі Кременчука скандал за скандалом. Лише днями ми писали, що місцева влада на чолі з Віталієм Малецьким зганьбилась: пожежники вимагають у судах закриття шкіл Кременчука, через недотримання їх вимог, а нещодавно стало відомо, що працівників дитсадків відправляють у відпустки за свій рахунок. 

Як тепер стало відомо, що влада Кременчука на чолі з Віталієм Малецьким позбавляє педагогів додаткового заробітку.

Ті педагоги, які працювали з учнями - членами Малої академії наук, тепер за подібну роботу не отримують доплату.

"Чому і коли педагоги Кременчука почнуть отримувати доплати за роботу з МАНівцями?",- таке питання поставила "Кременчуцька газета" міському голові Кременчука Віталію Малецькому у п’ятницю під час засідання виконкому.

І мер зізнався, що виплат немає, але, як він полюбляє, чітко відповідь на наше запитання не надав.

"Зараз перевіряємо заклади позашкілля і виявляємо там тих, хто працював всюди... Будемо діяти в рамках закону і пізніше виплати будемо платити",- заявив В.Малецький.

А тим часом голова обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України Григорій Шумеко направив голові Полтавської облдержадміністрації Олегу Синєгубову листа, в якому вказав, як влада Малецького гнобить освітян міста.

"До обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України звертаються педагогічні працівники дошкільних закладів міста Кременчука у зв’язку із затримкою виплати зарплати та відправлення їх у відпустки без збереження заробітної плати.

Станом на 6 жовтня 2021 року загальна потреба в коштах на зарплату складає майже 9,8 млн грн. Крім того, вчителі та вихователі отримують найнижчу в області надбавку за престижність праці в розмірі всього 5%, у той час, як їх колеги з інших міст від 20 до 30%.

З метою упередження загострення соціальної напруги в освітянських колективах, прошу Вас, шановний Олегу Васильовичу, вжити дієвих заходів для стабілізації ситуації та зробити все можливе, щоб праця педагогічних працівників міста Кременчука була більш гідно поцінована",- сказано у листі.

До речі, саме це ж питання щодо відправлення працівників дитсадків у відпустки за свій рахунок на засіданні виконкому у п’ятницю поставила активна депутатка, член фракції «Європейська солідарність» Лариса Гориславець.

«Є чутки, що у дитсадках працівників відправляють у відпустки за свій рахунок і таке буде до Нового року... Чи це так?»,- запитала депутатка мера Кременчука Віталія Малецького.

Той підтвердив, що в галузі освіти не вистачає фонду зарплати.

«У нас некомплектні групи. Нам слід привести мережу у відповідність по наповненості дітей в класах та групах. Некомплектний клас субвенцію не отримає! Місто може фінансувати ці класи але субвенції не буде!..

Тож зараз групи зводяться і можливо є питання оптимізації штатів. Тож, щоб не звільняти людей, то є обмеження в часу роботи... Ми радилися з вихователями, як краще робити і так зробили...

На наступний виконком Департамент освіти підготує інформацію»,- повідомив мер.

Заступник директора департаменту освіти Світлана Михайленко підтвердила, що з 1 вересня кількість груп у дитсадках скоротилася на 15, а зараз наповнюваність груп складає близько 50%.

Мер заявив, що освітянам слід затягувати паски.

«Я за те, щоб затягували пастки всі галузі і виконком»,- парирувала Л.Гориславець, але мер поспішив припинити обговорювати це питання.  

Звичайно, він не хотів, аби люди знали, що його зарплата була близько 100 тис грн і виплачується вчасно, а не із затримками.

Нова «перемога» Малецького: працівників кременчуцьких дитсадків відправляють у вимушені відпустки – люди не хочуть сидіти без роботи і грошей

Малецький попередив кременчуцьких освітян: Новий рік зустрічатимуть без зарплати

 

 

Лазор Леснін

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

 

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися