Кременчугская газета
Вторник, 22 Января 2019 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Кременчуцькі рятувальники просять 35 млн грн з міського бюджету на спецавтомобіль з телескопічним підйомником і автодрабиною

 

7 сентября 2018 13:30

Покупку планують здійснити в 2020 році. 

Проект рішення «Про затвердження міської Програми забезпечення пожежної безпеки та організації рятувальних робіт у місті Кременчуці на 2019 – 2021 роки» оприлюднений на сайті Кременчуцької міської ради. 

У пояснювальній записці йдеться про те, що у зв’язку з надходженням листа від керівництва Другого  державного пожежно-рятувального загону м. Кременчук Головного управління ДСНС України у Полтавській області  виникла потреба у виділенні   коштів на реалізацію заходів «Програми забезпечення пожежної безпеки та організації рятувальних робіт у місті Кременчуці на 2019 - 2021 роки» (далі - Програма) на загальну суму 36 млн 800  тис. грн. А сме для покупки одного  пожежного автомобіля- телескопічного підйомника з драбиною АПТП 55

"Ця техніка може використовуватися під час ліквідації пожеж та надзвичайних ситуацій в будинках та спорудах висотою вище 3-го поверху та на висоту 9-го поверху (що складає 30 метрів). Поруч з цим на правобережній та лівобережній частині міста Кременчука розташовані житлові будинки та споруди підвищеної поверховості в кількості 40 шт., з них 14-ти поверхових житлових будинків – 13 шт.,  10-ти поверхових житлових будинків – 18 шт., виробничих споруд – 9 шт. Для забезпечення гарантованого рівня захисту населення, що проживає у будинках підвищенної поверховості, необхідно доукомплектувати існуючі пожежно-рятувальні підрозділи міста Кременчука одним  пожежним автомобілем телескопічним підйомником з драбиною АПТП 55", - розміщено в пояснювальній записці до проекту рішення.  

Начальник міжрайонного управління ДСНС Сергій Геращенко пояснив, що більша частину автопарку кременчуцьких рятувальників є застаріла. Є машини. яким 40 і більше років. А автодрабина на яку просять грошей з міського бюджету, відповідає всім вимогам сучасності. У тому спецавтомобілі, що планують купити, рятівники не лізуть по драбині з низу - їх на певну висоту доставляють ліфтом. Це дає оперативніше реагувати на місці пожежі. Та і потужний насос подає в рази більше піни, ніж в старих моделях. 

Тож кременчуцькі рятувальники просять  виділити кошти для реалізації Програми забезпечення пожежної безпеки та організації рятувальних робіт у місті Кременчуці на 2019 – 2021 роки  (ТРИ роки) на суму 36 млн 800 тис. грн.

На  2019 рік -   500 тис. 000 грн; на 2020 рік -   35 млн. 600 тис. 000 грн; на  2021 рік -   700 тис. 000 грн.

 

Світлана Павленко

 

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

 

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться