Кременчугская газета
Пятница, 21 Сентября 2018 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Кременчуцькі школи почнуть отримувати набори LEGO для першокласників вже наступного тижня

 

6 июля 2018 16:30

Перші класи отримають набори «Шість цеглинок» для кожного учня, та по набору чи два «LEGO Play Box» на кожен такий клас.

З 10 липня починають отримувати набори «Шість цеглинок» для кожного учня та по набору «LEGO Play Box» для Полтавської області.
Про це сьогодні на семінарі для журналістів «Як писати про медичну і освітню реформи?» повідомила перший проректор Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М. Остроградського Наталія Корягіна.
За її словами, з 11 по 17 липня ці набори будуть передані у райони в школи.
Так, перші класи отримають набори «Шість цеглинок» для кожного учня, та по набору чи два «LEGO Play Box» на кожен такий клас. (Із розрахунку на 15 дітей один набор).

Нагадаємо, усі майбутні кременчуцькі першокласники отримають безкоштовно конструктори LEGO. Перші класи в Україні, що навчатимуться з 1 вересня 2018 року, безкоштовно отримають набори LEGO, які допоможуть впроваджувати ігрові та дієві методи навчання в освітній процес.

Відповідний Меморандум про взаєморозуміння було підписано між Міністерством освіти і науки України та The LEGO Foundation.

Документ передбачає, що усі перші класи (близько 17 тисяч шкіл з усієї України) протягом 2018-2019 року отримають безкоштовні конструктори. Також компанія допоможе педагогам опанувати методики для ефективного використання конструкторів у навчанні.

 

Світлана Павленко

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Конкурсы
  • Переможців конкурсу "Перший раз - в перший клас" нагороджено

    Малеча задоволена. А ми ще раз вітаємо переможців та всіх учасників!

    Сьогодні у офісі страхової компанії «Мега-Поліс» відбулось нагородження трьох переможців фотоконкурсу «Перший раз – в перший клас».

    Нагадаємо, цей конкурс Кременчуцька газета проводила спільно з партнерами до Дня знань  і саме наші партнери визначили трьох переможців.

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться