Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Неділя, 1 Серпня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Кременчуцькі ветерани АТО вимагають від Малецького навести лад у справі перевезення учасників бойових дій

 

 

22 червня 2021 09:10

Вони просять мера Малецького припинити обмежувати їх права і права інших пільговиків та повернути безкоштовний проїзд у громадському транспорті без обмежень.

Кременчуцькі учасники АТО і небайдужі патріоти України написали звернення до міської влади Кременчука на чолі з Віталієм Малецьким з проханням доєднатися до спільної справи.

«Шановний Віталію Олексійовичу, до Вас звертаються громадські організації УБД АТО\ООС Кременчука.

У нашому місті Кременчук, неодноразово відбувається обмеження прав учасників бойових дій, ветеранів війни та військової служби на безкоштовний проїзд всіма видами громадського транспорту в місті Кременчук згідно Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантій їх соціального захисту» пункт 7 частини першої статті 12. 

Зокрема з’ясовано, що водії відмовляють у перевезенні, регламентуючись рішенням виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області від 23.05.2020 № 768 «Про запровадження режиму обмежень в громадському транспорті в місті Кременчук» обмежено право користування громадським транспортом пільгових категорій громадян, що суперечить та порушує права згідно Закону України ст. 12 ч.7.

Безкоштовні перевезення для всіх пільгових категорій громадян в громадському транспорті міста Кременчук діють виключно в певний період часу (з 10.00 до 15.00) щоденно.

Ми звертаємо до Вас, як голови Кременчуцької міської ради Полтавської області та гаранта виконання Законів України з вимогою надання інформації щодо відповідності встановлених обмежень Законам України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», «Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, ветеранів Національної поліції та деяких інших осіб та їх соціальний захист» та надати роз’яснення стосовно пільгового перевезення на теперішній час і подальше обговорення громадських організацій із головою міської ради м. Кременчук для врегулювання в подальшому можливості УБД АТО/ООС у періоди карантинного обмеження користуватися правами та Законами України. Дякуємо за розуміння та надіємося на співпрацю!» - написано у зверненні.

Ініціатори просять кременчужан підписати це звернення до міської влади з вимогою навести лад у справі перевезення учасників бойових дій згідно законодавства України.

Контактний телефон звернення: - 063-565-87-86.

Нагадаємо, Участники АТО наполягають: вони будуть їздити безкоштовно у громадському транспорті Кременчука не лише у визначенні Малецьким години

Від Малецького вимагають повернути пільговий проїзд у громадському транспорті

Мер Кременчука не повертатиме у найближчий час пільговий проїзд у громадському транспорті

 

 

Клим Соколов

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Ми в Telegram

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися