Кременчуцька газета
Субота, 15 Червня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

 

 

Ви є тут

Кременчуцьких пенсіонерів можуть возити на дачі французькими автобусами: депутат Богдан Лазоренко вказує, що ціни на ці перевезення завищені

11 квітня 2024 08:30

Депутат Кременчуцької міської ради Богдан Лазоренко вказав, що за його підрахунками вартість одного рейсу завищена, у межах 2 тис 100 грн. А можна робити ці перевезення за вдвічі нижчими розцінками.

Вчора на сесії Кременчуцької міської ради депутати внесли зміни до Програми соціального забезпечення та соціального захисту населення Кременчуцької міської територіальної громади «Турбота» на 2024 - 2026 роки.

Зважаючи на численні звернення мешканців громади, до програми додали пункт щодо послуг з перевезення окремих категорій громадян до садово-городніх масивів у весняно-осінній період 2024 року. Необхідна сума додаткових коштів – 7  млн 838 тис 214 грн. 

Під час обговорення питання стало відомо, що в бюджеті немає всієї необхідної суми. 

Як писала Кременчуцька газета раніше, пенсіонерів збираються перевозити за рахунок коштів, які зекономило Кременчуцьке тролейбусне управління. А це в межах 6,6 млн грн.

Як пояснив на сесії начальник транспортного управління Руслан Івашина, цих грошей має вистачити на організацію рейсів до 1 вересня. Далі будуть дивитися за потребою - продовжувати чи не продовжувати їх курсування.

Своєю чергою депутат Кременчуцької міської ради Богдан Лазоренко вказав, що за його підрахунками вартість одного рейсу завищена, у межах 2 тис 100 грн. 

Під час розгляду питання мер Кременчука Віталій Малецький "сів на улюбленого коника" і почав розповідати, що потенційний перевізник, коли вивчав маршрути розбив на ямах власний автомобіль. Йдеться про керівника ПП "СОЮЗ-АВТО-ЕКСПРЕС" Костянтина Мірошніченка.

Поцікавились депутати і тим, на яких автобусах перевозитимуть пенсіонерів. І тут Малецький мав відповідь - пан Мірошніченко закупив три французькі автобуси, які ще 20 років тому списали і Ніцці. Тож тепер вони будуть до послуг кременчуцьких пенсіонерів.

Звісно, якщо з паном Мірошніченком укладуть відповідну угоду на перевезення.

Серед іншого варто нагадати, що перевезення пенсіонерів до садово-городніх масивів буде здійснюватися протягом 6 місяців (27 тижнів) за 17 маршрутами, 2 рази на тиждень, 2 рази в день (вранці та ввечері = 4 рейси) середня протяжність маршруту – 20 км.

Почнуть діяти маршрути 1 травня. 

Графіки маршрутів поки не оприлюднені. Про це Кременчуцька газета повідомить згодом.

Детальніше як тривало обговорення питання - дивіться у відео.

 

Світлана Павленко

Відео Микити Ліцкевича


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/Kremenchukgazeta
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live threads
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися