Кременчуцька газета
Неділя, 25 Лютого 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

Ви є тут

Кременчуцьких школярів запрошують створювати новорічні ялинки на позашкільний конкурс

29 листопада 2023 13:10

У номінаціях «Новорічно-різдвяна композиція» та «Традиційна народна іграшка».

Кременчуцький міський центр позашкільної освіти «Академія майбутнього» оголосив про прийом робіт на традиційний щорічний конкурс «Збережи ялинку».

Проводиться він з метою виховання у дітей та учнівської молоді бережного ставлення до природи, збереження хвойних дерев, відродження традицій з виготовлення іграшок, формування в учнів практичних умінь і навичок з виготовлення новорічних подарунків, новорічно-різдвяних композицій, виробів, які символізують та відображають регіональні різдвяно-новорічні дійства.

Про це інформує пресслужба Кременчуцької міськради.

Конкурс проводиться у двох номінаціях: «Новорічно-різдвяна композиція» та «Традиційна народна іграшка».

До участі запрошуються учні та учнівські колективи закладів загальної середньої освіти, вихованці та колективи закладів позашкільної освіти та сімейні колективи. Вік учасників не обмежується.

На конкурс подаються: новорічний подарунок; новорічно-різдвяна композиція; вироби, виготовлені з найбільш поширених матеріалів (хвойних гілок, глини, лози, соломи, трави, тканини, паперу, солоного тіста, інших природних матеріалів рослинного та тваринного походження, вторинної сировини; сучасні іграшки та предмети ігрового вжитку, виготовлені у найкращих народних традиціях декоративно-ужиткового мистецтва із застосуванням елементів різьблення, вишивки, декоративного розпису, плетіння, ткацтва тощо; сучасні саморобні іграшки, сувеніри, композиції, виготовлені здебільшого руками батьків, дідусів, бабусь за давніми родинними традиціями (з приміткою «Іграшка моїх рідних»).

Вимоги до виставкових робіт:

  • всі вироби, композиції, подарунки мають символізувати різдвяно-новорічні дійства; виставкові зразки подаються у готовому вигляді;
  • роботи повинні мати короткий опис, в якому зазначити: прізвище, ім’я, по батькові автора, вік автора, назву роботи, повну назва і адресу навчального закладу та номер телефону, прізвище працівника, техніку виконання роботи, номінацію, примітка з позначкою «Обов’язкове», «Необов’язкове» повернення.

Термін подання робіт - до 10 грудня до Кременчуцького міського центру позашкільної освіти «Академія майбутнього» 39623, м. Кременчук, вул. Софіївська 69-А та проспект Свободи, 128). 3.5. У ході проведення конкурсу обробка персональних даних учасників здійснюється з урахуванням вимог Закону України «Про захист персональних даних».

 

 

За матеріалами джерела


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live threads
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися