Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Среда, 3 Июня 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Кременчуцьких вагонів в потязі, що зупинився на півдороги до Відня, не було – прес-служба КВБЗ

 

15 декабря 2017 15:00
Кременчуцьких вагонів в потязі, що зупинився на півдороги до Відня, не було – прес-служба КВБЗ

На Крюківському вагонзаводі відреагували на сюжет в ефірі всеукраїнського телеканалу.

Прес-служба Крюківського вагонобудівного заводу спростувала інформацію про поламку потягу, який, начебто, складався із вагонів, виготовлених на їх підприємстві.

Із 10 грудня «Укрзалізниця» запустила потяг за маршрутом Київ – Відень. На жаль, 11 грудня на шляху з Відня до Києва сталася нестандартна ситуація, був ураган, обірвало дроти. Про це пасажирка поїзда Марина Ісмаїлова розповіла на своїй сторінці у Фейсбук. https://www.facebook.com/ismailovamarina

А сюжеті ТСН (канал 1 + 1) повідомили, що у першому же рейсі цього потягу виникли проблеми із українцям, які застрягли за кордоном, і їм довелося повертатися іншими способами.

Одначе для ілюстрації свої розповіді журналісти використали фото з Інтернету, особливо не замислюючись, що саме зображено на світлинах.

«Колеги використали для ілюстрації свого «матеріалу» в Інтернеті прекрасні фото вагона міжнародного класу габариту RIC, який дійсно було презентовано 14 листопада в Києві вітчизняним підприємством – Крюківським вагонобудівним заводом – представникам УЗ, Угорських та Австрійських залізниць. І вагон отримав їх високу оцінку. Але вагони RIC у Крюківського вагонобудівного заводу Укрзалізниця поки що не купила, у рейс було відправлено інші, відремонтовані вагони із парку УЗ», - йдеться в повідомленні прес-служби Крюківського вагонобудівного заводу.

На підприємстві акцентують:  Крюківський вагонобудівний завод неодноразово пропонував свої вагони, які пройшли комплекс випробувань в Україні та Польщі, мають європейський сертифікат.

Водночас на підприємстві мають надію, що випадок, що мав місце на залізниці,  прискорить придбання Укрзалізницею сучасних, створених на Крюківському вагонобудівному заводі спеціально для перевезень як по колії 1520, так і по колії 1435, вагонів міжнародного класу.

Нагадаємо, новий нічний експрес Львів-Одеса із крюківських вагонів, який «Укразалізниця» запустила в кінці жовтня, вразив багатьох пасажирів.

 

Фото kvsz.com

Світлана Павленко

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться