Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Вторник, 14 Июля 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Кременчуцький безхатько різав кабеля «Укртелекому», курив травку та не нехтував навідатися у чуже житло: тепер він бачитиме небо у клітинку

 

2 мая 2020 16:00

Судові справи.

Днями суддя Крюківського райсуду Кременчука Василь Хіневич розглянув у відкритому судовому засіданні кримінальне провадження по обвинуваченню кремен чужанина з середньою освітою, офіційно не працюючого, ніде не зареєстрованого, раніше 11 разів судимого у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2, ч.3 ст.185 «Крадіжка», ч.2 ст.309 «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту», ст. 360 Кримінального кодексу України «Умисне пошкодження ліній зв'язку».

Як сказано у вироку суду, обвинувачений  вчинив кримінальне правопорушення за наступних обставин: 01.02.2020 у нічний час доби, точного часу в ході судового розгляду встановити не представилося можливим, перебуваючи в оглядовому колодязі, що поблизу буд. 95 по вул. І.Приходька у м. Кременчуці, помітив магістральний кабель, внаслідок чого у нього виник злочинний умисел направлений на таємне, повторне, викрадення чужого майна, належного ПАТ «Укртелеком». Реалізуючи свій злочинний умисел, обвинувачений, за допомогою заздалегідь заготовленого ножа, що мав при собі, з корисливих мотивів, діючи повторно, шляхом вільного доступу, відрізав та таємно викрав магістральний кабель електрозв`язку марки ТПП 400х2х0,4 загальною протяжністю 63 метри вартістю 35282,52 гривень, що спричинило тимчасове припинення телефонного зв`язку для 118 абонентів.

Продовжуючи свою злочинну діяльність, 05.02.2020 у нічний час доби, обвинувачений, перебуваючи в оглядовому колодязі, що поблизу буд. 10 по вул. Мічуріна у м. Кременчуці за допомогою заздалегідь заготовленого ножа, що мав при собі, з корисливих мотивів, діючи повторно, шляхом вільного доступу, відрізав та таємно викрав магістральний кабель електрозв`язку марки ТПП 100х2х0,4 загальною протяжністю 40 метрів, вартістю 4 933,20 гривень, що спричинило тимчасове припинення телефонного зв`язку для 17 абонентів. Продовжуючи свою злочинну діяльність, 19.02.2020 у нічний час доби, обвинувачений  перебуваючи в оглядовому колодязі, що поблизу буд. 87 по вул. І.Приходько у м. Кременчуці за допомогою заздалегідь заготовленого ножа, що мав при собі, з корисливих мотивів, шляхом вільного доступу, відрізав та таємно викрав 2 магістральних кабеля електрозв`язку марки ТПП 100х2х0,4, довжиною по 18 метрів, загальною протяжністю 36 метрів вартістю 4439,88 гривень та магістральний кабель електрозв`язку марки ТПП 50х2х0,4 протяжністю 18 метрів вартістю 990,00 гривень, що спричинило тимчасове припинення телефонного зв`язку для 37 абонентів. Після вчинення злочину обвинувачений з місця вчинення злочину зник, викраденим розпорядився на власний розсуд, завдавши ПАТ «Укртелеком» матеріального збитку на загальну суму 5429,88 гривень.

Продовжуючи свою злочинну діяльність, 22.02.2020 у нічний час доби, обвинувачений  перебуваючи в оглядовому колодязі, що поблизу буд. 28 по вулиці Макаренко у м. Кременчуці за допомогою заздалегідь заготовленого ножа, що мав при собі, з корисливих мотивів, діючи повторно, шляхом вільного доступу, відрізав та таємно викрав магістральний кабель електрозв`язку марки ТПП 30х2х0,4 протяжністю 83 метри, вартістю 3185,54 гривень, що спричинило тимчасове припинення телефонного зв`язку для 16 абонентів.

Продовжуючи свою злочинну діяльність, 23.02.2020 у нічний час доби, обвинувачений перебуваючи в оглядовому колодязі, що поблизу буд. 28 по вул. Макаренко у м. Кременчуці відрізав та таємно викрав магістральний кабель електрозв`язку марки ТПП 30х2х0,4 загальною протяжністю 106 метрів, вартістю 4068,28 гривень, що спричинило тимчасове припинення телефонного зв`язку для 16 абонентів.

Продовжуючи свою злочинну діяльність, 29.02.2020 у денний час доби, обвинувачений перебуваючи в оглядовому колодязі, що поблизу буд. 105 по вул. Макаренко у м. Кременчуці відрізав та таємно викрав магістральний кабель електрозв`язку марки ТПП 100х2х0,4 загальною протяжністю 65 метрів, вартістю 8016,45 гривень, що спричинило тимчасове припинення телефонного зв`язку для 23 абонентів.

Продовжуючи свою злочинну діяльність, в ніч з 07.03.2020 на 08.03.2020, точного часу в ході досудового розслідування встановити не представилося можливим, обвинувачений, маючи злочинний умисел направлений на таємне викрадення чужого майна, який у нього виник заздалегідь, прибув до території приватного домоволодіння, де, реалізуючи свій злочинний намір, з використання фізичної сили, шляхом ривку відкрив вхідні двері до вищевказаного приватного будинку належного іншій особі та проник до нього. В подальшому, обвинувачений, перебуваючи в домоволодінні в приміщенні кухні виявив та викрав газовий котел «TeploWest АГД-18-с» вартістю згідно висновку експерта вартістю 9 038,60 гривень.

Продовжуючи свою злочинну діяльність, 16.03.2020 року обвинувачений з невстановленого судовим розглядом часу, діючи з протиправним умислом, спрямованим на повторне, незаконне придбання, перевезення, зберігання без мети збуту наркотичного засобу «канабіс», усвідомлюючи протиправний характер своїх дій, передбачаючи суспільно-небезпечні наслідки у вигляді порушення правового режиму обігу наркотичних засобів і бажаючи їх настання, за невстановлених обставин, знайшов та привласнив полімерний пакет з речовиною рослинного походження, зеленого кольору, в сухому подрібненому стані, чим незаконно придбав особливо небезпечний наркотичний засіб, обіг якого заборонено канабіс, який незаконно зберігав при собі з метою власного вживання без мети збуту.

Цього ж дня, о 14 год. 25 хв. працівники патрульної поліції під час патрулювання по вул. Редутна 56 у м. Кременчуці, виявили обвинуваченого, який розпивав алкогольні напої, а саме пиво «Львівське 1715», об`ємом 0,5 літрів на вулиці. Під час спілкування з обвинуваченим, відносно останнього, згідно ст. 34 Закону України «Про Національну поліцію», було проведено поверхневу перевірку, в результаті якої у нього було виявлено в лівій внутрішній кишені куртки поліетиленовий пакет, замотаний в паперовий згорток, із подрібненою речовиною рослинного походження, зеленого кольору, ззовні схожу на наркотичну. Надалі було викликано слідчо-оперативну групу ВП № 1 поліції.

16.03.2020 року близько 14 год. 50 хв. поблизу будинку № 56 по вулиці Редутній в м. Кременчуці, обвинувачений  добровільно надав слідчому для огляду поліетиленовий пакет, замотаний в паперовий згорток, із подрібненою речовиною рослинного походження, зеленого кольору, ззовні схожу на наркотичну, який в подальшому було вилучено та направлено до Полтавського НДЕКЦ МВС України для проведення судової експертизи наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів і прекурсорів.

Відповідно до висновку експерта № 615 від 18.03.2020 року в наданому на дослідження поліетиленовому пакеті, замотаному в паперовий згорток, із подрібненою речовиною рослинного походження, зеленого кольору, виданим обвинуваченим виявлено особливо небезпечний наркотичний засіб, обіг якого обмежено канабіс, маса якого в перерахунку на суху речовину становить 24,756 г.

Продовжуючи свою злочинну діяльність, 20.03.2020 близько 20:00 год. обвинувачений, перебуваючи в оглядовому колодязі, що поблизу буд. 28 по вул. Макаренко за допомогою заздалегідь заготовленого ножа, що мав при собі, з корисливих мотивів, діючи повторно, шляхом вільного доступу, відрізав та таємно викрав магістральний кабель електрозв`язку марки ТПП 30х2х0,4 загальною протяжністю 34 метрів, вартістю 1304,92 гривень, що спричинило тимчасове припинення телефонного зв`язку для 16 абонентів.

Обвинувачений в судовому засіданні свою вину визнав повністю і пояснив суду, що дійсно вчинив злочини при обставинах, які вказані в обвинувальному акті, а саме викрадав вказані кабелі, після їх обробки та обпалювання здавав на пункт прийому метлому за суми, які зараз не пам`ятає, кожний раз близько 100-200 грн., гроші витрачав на власні потреби, котел також здавав на пункт метлому десь за 200 грн., наркотики знайшов перед затриманням, розумів, що це наркотична речовина, зберігав для власного вживання. Цивільний позов визнає в повному обсязі. Щиро розкаюється в скоєному, прохає його суворо не карати.

Суддя вирішив визнати обвинуваченого винуватим :

- за ч.2 ст. 185 КК України та призначити покарання у виді 2 років позбавленні волі;

- за ч.3 ст. 185 КК України та призначити покарання у виді 3 років позбавленні волі;

- за ч.2 ст. 309 КК України та призначити покарання у виді 2 років позбавленні волі;

- за ст. 360 КК України та призначити покарання у виді 2 років обмеження волі.

На підставі ч.1 ст. 70 КК України за сукупністю злочинів шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим покаранням визначити обвинуваченому остаточне покарання у виді позбавлення волі на строк 3 роки.

Цивільний позов потерпілої особи - ПАТ «Укртелеком» Полтавська філія, КЦТ № 334 м. Кременчук до обвинуваченого про відшкодування завданої матеріальної шкоди задовольнити в повному обсязі.

Стягнути з обвинуваченого на користь ПАТ «Укртелеком» завдану матеріальну шкоду в сумі 62220,79 грн.

Стягнути з обвинуваченого на користь держави судові витрати на проведення експертизи в сумі 942,06 грн.

Речові докази предмет, схожий на алюмінієві форсунки, які визнані речовим

Вирок може бути оскаржений до Полтавського апеляційного суду через Крюківський районний суд Кременчука протягом 30 днів з дня його проголошення шляхом подання апеляційної скарги .

 

Клим Соколов

 

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться