Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
COVID-2019
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Кременчуцький бізнес все частіше обирає формат он-лайн взаємодії з податковою службою


19 февраля 2020 08:25

Сервісом «Електронний кабінет» скористатись можливо цілодобово як з персональних комп’ютерів так і з смарт пристроїв, сервіс працює безкоштовно.

Час іде і прогрес не стоїть на місці, якщо раніше доводилось стояти в чергах, щоб подати звітність, то сьогодні, це робить програмне забезпечення всього за п’ять хвилин. У платника податків є вибір – подавати звітність в електронному вигляді в режимі он-лайн, або віднести її самостійно до територіальних органів ДФС.

До переваг подачі електронної звітності відноситься: економія часу, вибір часу здачі звітності, зручного для вас, постійне оновлення програмного забезпечення відповідно до останніх норм законодавства, автоматичне формування архіву електронних копій звітів, квитанцій та інших документів.

Минулого року суб’єкти підприємницької діяльності нашого регіону активно подавали звітність до органів податкової служби в електронному вигляді. Так, упродовж 2019 року загальна кількість поданих декларацій склала 485905 документів. При цьому 86,5 відсотків із них надіслані засобами телекомунікаційного зв’язку, а це 420,4тис. звітів.

Для зручності платників податків Державною податковою службою України запроваджено сервіс «Електронний кабінет», скористатись ним можливо цілодобово як з персональних комп’ютерів так і з смарт пристроїв, сервіс працює безкоштовно.

Зазначений сервіс надає змогу створити та надіслати до ДПС  електронні документи: податкову звітність, запити на отримання інформації, заяви для реєстрацію платниками окремих податків, тощо. Крім того, платникам податків надано можливість отримати доступ до приватної частини електронного кабінету.

Вхід до «Електронного кабінету» здійснюється за адресою: cabinet.tax.gov.ua, а до приватної частини - з використання електронного кваліфікованого підпису будь-якого Акредитованого центру сертифікації ключів.

 

Кременчуцьке управління Головного управління ДПС у Полтавській області

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться