Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Субота, 15 Мая 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Кременчуцький бізнес все частіше обирає формат онлайн взаємодії з податковою службою

 

19 лютого 2021 15:45

Так, упродовж 2020 року загальна кількість поданих декларацій склала 213,8 тисяч документів.

Час іде і прогрес не стоїть на місці, якщо раніше доводилось стояти в чергах, щоб подати звітність, то сьогодні це робить програмне забезпечення всього за 5 хвилин. У платника податків є вибір – подавати звітність в електронному вигляді в режимі онлайн, або віднести її самостійно до територіальних органів ДПС.

До переваг подачі електронної звітності відноситься: економія часу, вибір часу здачі звітності, зручного для вас, постійне оновлення програмного забезпечення відповідно до останніх норм законодавства, автоматичне формування архіву електронних копій звітів, квитанцій та інших документів.

Минулого року суб’єкти підприємницької діяльності нашого регіону активно подавали звітність до органів податкової служби в електронному вигляді. Так, упродовж 2020 року загальна кількість поданих декларацій склала 213,8 тисяч документів, з них 177,3 тисячі звітних документів надіслані за допомогою електронних сервісів, що становить 82,9 відсотки.

Активніше користуються електронною формою спілкування в податковою юридичні особи – 92,1 відсотки з них звітуються до податкової в електронному вигляді, відсоток фізичних осіб – користувачів електронної звітності становить 72,9%.

Нагадуємо, що скористатися сервісом «Електронний кабінет» можливо цілодобово як з персональних комп’ютерів, так і з смарт пристроїв, сервіс працює безкоштовно.

Зазначений сервіс надає змогу створити та надіслати до ДПС  електронні документи: податкову звітність, запити на отримання інформації, заяви для реєстрацію платниками окремих податків, тощо. Вхід до «Електронного кабінету» здійснюється за адресою: cabinet.tax.gov.ua, а до приватної частини - з використання електронного кваліфікованого підпису будь-якого Акредитованого центру сертифікації ключів.

 

 

За матеріалами Кременчуцької ДПІ 

ГУ ДПС у Полтавській області

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися