Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Понедельник, 25 Мая 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Кременчуцький ЦНАП розпочав новий ознайомчий проект для дітей міста

 

15 декабря 2017 18:00

«Зроби самостійний крок у доросле життя!»

 Кременчуцький ЦНАП, спільно з підрозділами міграційної служби міста, розпочинає новий проект, орієнтований на дітей: «Зроби самостійний крок у доросле життя!». Ключове завдання – підвищити обізнаність школярів щодо:

·                 основного документа, що посвідчує особу громадянина – паспорта, його еволюції та трансформації;

·                 обов’язку отримати паспорт громадянина України у формі ID – картки по досягненні 14-річного віку та порядку його оформлення. А також, з метою допомогти юним кременчужанам, по максимуму, без залучення дорослих, підготувати необхідний пакет документів для отримання головного документа у їх житті.

Сьогодні, 15 грудня 2017 року, ми у кременчуцькому ліцеї № 4 зібрали повний зал  учнів  8 – 9  класів.

Фахівцем ЦНАП у м. Кременчуці Тетяною Карташовою ознайомлено дітей з історією виникнення паспорта та його еволюцією. За допомогою професійної презентації поінформовано про цікаві особливості паспортів у різних країнах світу.

Спеціалістом Автозаводського РВ у м. Кременчуці УДМС України у Полтавській області Яною Тимченко вказано на переваги біометричних паспортів. Озвучено перелік документів, а також органів куди необхідно звертатися за оформленням паспортів.

Тетяна Карташова звернула увагу учнів на те, що особливо зручно замовляти довідку про місце проживання (довідку форми № 13), необхідну при оформленні паспорта, у кременчуцькому ЦНАП у он-лайн режимі. Детально зупинилася на процедурі реєстрації в Особистому кабінеті. Роздані флаєра «Як замовити довідку про реєстрацію місця проживання onlіne - без відвідування ЦНАП? Кілька простих кроків» зможуть без проблем допомогти дітям подати заявку та звернутися до Центру лише для її отримання.

 

За матеріалами Кременчуцького ЦНАП

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться