Кременчуцька газета
Субота, 18 Травня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

Ми в Telegram

Ви є тут

Кременчуцький ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою отримає кошти на ремонт даху, але Цибульська хотіла більшого

16 квітня 2024 12:45

Ситуація по навчальному закладу.

Сьогодні відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки та культури Полтавської облради, під час якого розглянули проєкт рішення обласної ради «Про фінансування Полтавського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Віталія Грицаєнка Полтавської обласної ради, Кременчуцького ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою Полтавської обласної ради у 2024 році».

Як доповів депутатам керівник департаменту освіти Полтавської ОВА Євген Кончаковський, ліцею було закладено 3 млн 210 тис грн, а витрачено 2 млн 357 тис грн (залишок 853 тис грн).

Пан Кончаковський заявив, що залишки утворились через те, що кременчуцький ліцей через умови навчання і місткість укриття ліцеїсти займалися у змішеній формі навчання, а ще був карантин, тож економія утворилася на харчуванні. Тепер її спрямуємо на протипожежну сигналізацію.

Також для ремонту даху 2 корпусу ліцею через УКБ вже спрямовано 1 млн грн, і ще на наступну сесію виносяться проєкт рішення про виділення ще 6 млн грн, аби повністю зробити дах капітально.

Депутатка облради Юлія Цибульська запитала представників влади, чи вистачить коштів на закупівлю потрібних речей для учнів ліцею – від плотів до муляжів зброї.

«7,6 Млн грн будемо їм спрямовувати на капітальний ремонт даху. З них 6 млн грн на сесії ще будемо ж виділяти…

Там зараз полоси перешкод роблять. Про інше поки не готовий сказати»,- сказав голова комісії Олег Діденко.

«Чому немає коштів на ремонт укриття»,- запитала Ю.Цибульська.

«Починати слід з даху… А потім облаштовувати укриття. Всю економію, яка буде по результатам першого півріччя, ми спрямуємо на укриття»,- сказав пан Кончаковський.

«Не можемо робити підвал без даху і без сигналізації»,- сказав О.Діденко.

 Директор ліцею Валерій Марченко заявив, що кошти на сигналізацію вже виділені і за кілька місяців вона запрацює.

«Сигналізація не впливає на якість підготовки кадрів. МИ розпорошуємо кошти. Ви в Полтаві ще відкрили, а цей не можемо довести до ладу. Немає коштів, то давайте сконцентруємося на нашому закладі, якій вже 20 років готує кадри»,- каже Ю.Цибульська.

«Все, що можемо, то робимо. Закривати один і робити другий не можемо… Він 20 років працював і ми зараз ним зайнялися. Не розказуйте, що на нього мало звертається уваги»,- сказав О.Діденко.

Нагадаємо, Профільна комісія облради проголосувала за проєкт рішення про зміну найменування Кременчуцького ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою

 

 

Олег Булашев


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/Kremenchukgazeta
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live threads
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися