Кременчуцька газета
Середа, 26 Червня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

 

 

Ви є тут

Кременчуцький льотний коледж МВС отримав від Міноборони сертифікати державної авіації на підготовку майбутніх фахівців

6 грудня 2022 09:15

Офіційно.

5 грудня, керівництво управління регулювання діяльністю державної авіації України Міністерства оборони України передало льотному коледжу одного з закладів освіти МВС сертифікати державної авіації на підготовку та випуск льотчиків.

Про це повідомила прес-служба МВС України.

«Питання розвитку авіації, як державної так, і цивільної нині є надзвичайно важливим. В останні кілька років органи системи МВС зазнали трансформації у цій сфері, використовуючи новітню матеріальну, педагогічну і нормативну бази. Ключовим є розвиток авіації МВС, щоб вона найефективніше працювала на благо держави. Міністерство приділяє максимальну увагу підпорядкованим навчальним закладам задля побудови власної системи авіації. Сподіваюсь, випускники коледжів стануть її складовою. Дякую Міноборони за підтримку», - зазначив заступник міністра внутрішніх справ України Сергій Гончаров.

У свою чергу начальник управління регулювання діяльності державної авіації України Міністерства оборони України Андрій Телегін зазначив:

«Ми провели велику спільну роботу спрямовану на отримання державних сертифікатів авіації. Пройшовши всі  єтапи погоджень, ми розробили програму підготовки кадрів, а також нормативно правову і викладацьку бази. Данні сертифікати є не просто звичайними - а Європейськими. На сьогодні це надзвичайна подія, яка відбувається уперше в Україні, і надасть можливість готувати та випускати майбутніх льотчиків української авіації».

Разом з тим директорка Департаменту освіти, науки та спорту МВС Інна Ящук висловила підтримку Мінобороні:

«Завдяки данним сертифікатами льотний коледж буде першим хто незабаром буде навчати й випускати фахових льотчиків. Надзвичайно приємно, що з кожним днем ми зміцнюємо національну безпеку і оборону. Вірю, що спільно ми зробимо все можливо щоб державна авіація розбудовувалась саме на базі навчальних закладів МВС».

Крім того, слова вдячності та про розвиток майбутніх льотчиків розповів ректор одного з закладів освіти МВС:

«Надзвичайно важливо, що від сьогодні наш навчальний заклад буде займатися підготовкою українських льотчиків. А у 2023 році в нас запрацює набір на нову військово-облікову спеціальность спрямовану на підготовку технічного персоналу та вертольотчиків. Для цього вже підготовлені навчальні класи, програми польотів, інформаційні стенди та тренажери різного виду, зокрема тренажер вертольоту МІ-8, яких всього 5 у світі. Цей комплекс заходів надасть змогу готувати пілотів для всієї країни, зокрема підрозділів системи МВС».

Водночас сторони обговорили посилення співпраці у сфері розбудови державної авіації.

 

Олег Булашев


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися