Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Субота, 24 Жовтня 2020
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Кременчуцький наркоторговець отримав п’ять років обмеження волі з конфіскацією частини належного йому  майна

 
 

 

15 июля 2020 08:00

Судова справа.

Днями суддя Крюківського районного суду Кременчука Олександр Маханьков розглянув кримінальне провадження про обвинувачення  уродженця м. Кременчука, освіта середня, не одруженого, не працюючого, раніше не судимого у вчиненні злочинів , передбачених ст. 307 ч.1, ст..307 ч.2 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів), ст.311 ч.2 "(Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання прекурсорів), ст..313 ч.1 (Право на свободу пересування) Кримінального кодексу України.

Як сказано у вироку суду, відповідно до обвинувального акту обвинувачений вчинив злочини за наступних обставинах.

Епізод №1

Обвинувачений, діючи з протиправним умислом, спрямованим на незаконне виготовлення, зберігання з метою збуту і незаконний збут психотропної речовини «метамфетамін» усвідомлюючи протиправний характер своїх дій, передбачаючи суспільно-небезпечні наслідки у вигляді порушення правового режиму обігу наркотичних засобів і бажаючи їх настання, за невстановлених обставин в невстановлених слідством місцях придбав лабораторний хімічний посуд та прилади, необхідні для проведення хімічної реакції синтезу з метою виготовлення психотропної речовини - «метамфетамін», а саме: скляну мірну колбу з позначкою до 100 мл., з маркуванням, дві скляні витягнуті колби, скляну колбу грушоподібної форми, електронні ваги.

Крім того, в невстановлений час придбав компоненти, необхідні для виготовлення психотропної речовини - метамфетаміну, а саме: лікарський засіб «Acatar» в кількості 12 таблеток, які містять псевдоефедрин, який відноситься до прекурсорів, може використовуватись при незаконному виготовленні «метамфетаміну», червоний фосфор та кристалічний йод.

В подальшому обвинувачений вказане обладнання, призначене для виготовлення психотропної речовини «метамфетамін» незаконно зберігав у квартирі.

7 жовтня 2019 період часу з 13. 39 , до 14. 58  під час проведення санкціонованого обшуку за місцем мешкання воно було виявлено та вилучено.

Епізод №2

  7.10.2019 період часу з 13.39, до 14. 58 під час проведення санкціонованого обшуку, за місцем мешкання обвинуваченого, було виявлено та вилучено 2 блістерні упаковки таблеток «Acatar» в кількості 12 штук, які згідно з висновком експерта № 1959 від 07.11.2019 року містять «псевдоефедрин», маса «псевдоефедрину» в 12 таблетках 0,66 г.порошкоподібну речовину білого кольору  містить «псевдоефедрину» який відноситься до прекурсорів маса «псевдоефедрину» згідно висновку експерта №1961 від 06.11.2019 становить 0,06998 г., загальна маса вилучених в ході обшуку прекурсорів становить 0.72998 г, які відповідно до переліку затвердженого постановою Кабінету міністрів України «Про затвердження таблиць невеликих, великих та особливо великих розмірів наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, які знаходяться у незаконному обігу» становить великий розмір.

Прекурсор, який виявлений під час обшуку - «псевдоефедрин» обвинувачений, незаконно, придбав, перевіз до свого помешкання, зберігав з метою, їх використання для виготовлення психотропної речовини «метамфетамін».

Епізод №3

Обвинувачений, діючи з протиправним умислом, спрямованим на незаконне виготовлення, зберігання з метою збуту і незаконний збут психотропної речовини «метамфетамін» усвідомлюючи протиправний характер своїх дій, передбачаючи суспільно-небезпечні наслідки у вигляді порушення правового режиму обігу наркотичних засобів і бажаючи їх настання, за невстановлених обставин незаконно виготовив психотропну речовину «метамфетамін», яку зберігав при собі з метою подальшого збуту.

9 вересня 2019 року, обвинувачений, близько 17.20, перебуваючи за місцем мешкання за грошові кошти в сумі 450 грн. збув медичний шприц об`ємом 5 мл., заповнений до позначки 3 мл., жовто-білою рідиною, яка згідно до висновку експерта №1493 від 12.09.2019 містить метамфетамін, який відноситься до психотропних речовин, обіг яких обмежено Маса метамфетаміну (в перерахунку на метамфетамін основу) становить 0,01080 г.

Епізод №4

Обвинувачений, діючи з протиправним умислом, спрямованим на незаконне виготовлення, зберігання з метою збуту і незаконний збут психотропної речовини «метамфетамін» усвідомлюючи протиправний характер своїх дій, передбачаючи суспільно-небезпечні наслідки у вигляді порушення правового режиму обігу наркотичних засобів і бажаючи їх настання, за невстановлених обставин незаконно виготовив психотропну речовину «метамфетамін», яку зберігав при собі з метою подальшого збуту.

7 жовтня 2019 року, обвинувачений, близько 12 год. 10 хв., перебуваючи за місцем мешкання за грошові кошти в сумі 450 грн. збув медичний шприц об`ємом 10 мл., заповнений до позначки 3 мл., жовто-білою рідиною яка згідно до висновку експерта №1927 від 29.10.2019 містить метамфетамін, який відноситься до психотропних речовин, обіг яких обмежено Маса метамфетаміну (в перерахунку на метамфетамін основу) становить 0,03196 г.

Епізод №5

Обвинувачений 7.10.2019 період часу з 13.39, до 14.58 хв. під час проведення санкціонованого обшуку було виявлено та вилучено чотири медичні шприці з жовто-білою рідиною, в яких згідно висновку експерта №1928 від 30.10.2019 містить «метамфетамін», який відноситься до психотропних речовин, обіг яких обмежено Маса метамфетаміну (в перерахунку на метамфетамін основу) становить 0,00102 г., 0,001502 г., 0,04472 г., 0,03760 г.

Такі дії обвинуваченого органом досудового розслідування кваліфіковані за ст.307 ч.1, ст.307 ч.2, ст.311 ч.2, ст.313 ч.1 КК України.

У ході судового слідства між прокурором Кременчуцької місцевої прокуратури Вікторією Ібрагімовою і обвинуваченим, в присутності адвоката Радченко В.О. укладена угода про визнання винуватості. Згідно з угодою обвинувачений беззаперечно визнав себе винуватим у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ст.307 ч.1, ст.307 ч.2, ст.311 ч.2, ст.313 ч.1 КК України, а також сприяв розслідуванню кримінального провадження.

Сторонами узгоджено, що при затвердженні угоди обвинуваченому буде призначено покарання :

-за ч.1 ст. 307 КК України , з застосуванням ч.1 ст.69 КК України, - у виді 4 років обмеження волі;

- за ч. 2 ст. 307 КК України, з застосуванням ч.1 ст.69 КК України, - у виді 5 років обмеження волі з конфіскацією ј належного обвинуваченому майна;

- за ч. 2 ст. 311 КК України , з застосуванням ч.1 ст.69 КК України , - 3 роки обмеження волі;

-за ч. 1 ст. 313 КК України - 1 рік обмеження волі;

На підставі ст.ст.70 КК України шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим, остаточно визначити покарання у вигляді 5/п*ять/років обмеження волі з конфіскацією ј належного обвинуваченому майна.

Заслухавши справу суддя угоду затвердив.

На підставі ч.1 ст.70 КК України шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим, остаточно визначити покарання у вигляді 5 років обмеження волі з конфіскацією 1/4 належного обвинуваченому майна.

Вирок може бути оскаржений, з підстав, передбачених статтею 394 КПК України до Полтавського апеляційного суду через Крюківський районний суд м.Кременчука Полтавської області протягом 30днів з дня його проголошення.

 

Олег Булашев 

 
 
 
 
 
 

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися