Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
COVID-2019
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Кременчуцький спонсор «Опозиційного блоку» заявив у суді, що кошти партії не перераховував, а звідки вони там взялися - він не знає


18 апреля 2019 14:00

Суддя закрила справу, адже закінчився строк притягнення до адміністративної відповідальності.

Днями суддя Автозаводського райсуду Ліна Обревко розглянула матеріал, який надійшов з Департаменту з питань запобігання політичній корупції Нацагентства з питань запобігання корупції. У ньому йшлося про притягнення до адмвідповідальності кременчужанина, який виступив спонсором «Опозиційного блоку» в порушення за ст. 212-15 Кодексу України  «Порушення порядку надання або отримання внеску на підтримку політичної партії, порушення порядку надання або отримання державного фінансування статутної діяльності політичної партії, порушення порядку надання або отримання фінансової (матеріальної) підтримки для здійснення передвиборної агітації або агітації з всеукраїнського або місцевого референдуму».

Як сказано в реєстрі судових рішень, 7 лютого цього року уповноваженою особою Департаменту з питань запобігання політичній корупції складено протокол про адмінправопорушення, відповідно до якого останній 6.07.2018 року здійснив внесок на суму 120 грн на поточний рахунок партії "Опозиційний блок" в Кременчуці та 10.07.2018 року здійснив внесок на суму 10,91 грн на поточний рахунок партії "Опозиційний блок" в Кременчуці, маючи при цьому податковий борг у сумі 1628,05 грн, чим порушив встановлений порядок надання внеску на підтримку політичної партії.

В судовому засіданні особа, яка притягається до адмінвідповідальності, вказав, що свою вину не визнає, оскільки у протоколі про правопорушення дати ні він особисто, ні через уповноважену особу, ні через банківську установу, ні через касу партії, ні за допомогою програмного забезпечення для віддаленого доступу, вказані грошові кошти на рахунок Партії не вносив. Хто і яким чином міг внести вказані грошові суми на рахунок партії - йому не відомо. Тож просив закрити провадження по справі.

Вивчивши матеріали справи, суддя постановила дане провадження  закрити у зв’язку з закінченням на момент розгляду справи строків притягнення до адмінвідповідальності.

Постанова судді може бути оскаржена до Полтавського апеляційного суду через Автозаводський районний суд Кременчука.

Нагадаємо, кременчуцький спонсор «Опоблоку» порушив Закон і тепер піде до суду.

 

 

Олег Булашев

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться