Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Четверг, 24 Сентября 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Кременчуцькій владі на замітку: зарплата в Горішніх Плавнях на 45% вище, ніж в середньому по країні

 

9 октября 2019 09:00

Аби досягти росту зарплат, місто потребує дій, а не декларацій. Дій, направлених на реальні зміни соціально-економічної ситуації у Кременчуці. Проаналізувавши статистичні дані, ми вже кілька років бачимо, що влада Кременчука явно недопрацьовує у питанні допомоги підприємствам, а звідси й нижчі, ніж у сусідніх містах, зарплати. Влада спільно з бізнесом повинна стимулювати залучення інвестицій у підприємства та інфраструктуру, які дозволять підвищити продуктивність праці і збільшити доходи країни. Аби досягти росту зарплат, місто потребує дій, а не декларацій. Дій, направлених на реальні зміни соціально-економічної ситуації у Кременчуці.

Мер Горішніх Плавнів Дмитро Биков на апаратній нараді повідомив про результати соціально-економічного розвитку міста за перше півріччя 2019 року. Про це повідомляє  офіційний сайт Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області.

Відповідно до оцінки результатів діяльності державних адміністрацій і міськвиконкомів міст обласного значення Полтавщини місто Горішні Плавні посіло загальне 1 місце.

Міський голова відзначив, що середньомісячна заробітна плата працівників у ІІ кварталі 2019 року склала 14 тис 552 грн. Це на 48 % більше від середнього показника по Полтавській області (9 тис 833 грн), на 45 % вище ніж по Україні (10 тис 27 грн).

Для порівняння: у Полтаві середня заробітна плата становить 10 тис 42 грн, у Кременчуці – 10 тис 430 грн, у Миргороді – 7 тис 821 грн, у Лубнах – 7 тис 84 грн, у Гадячі – 8 тис 740 грн.

Заборгованість із виплати заробітної плати по колу звітуючих підприємств станом на 1 липня 2019 року по місту відсутня.

Міський голова відзначив: «Нам є чим пишатися. Місто займає перші сходинки в рейтингах соціально-економічного розвитку області та України. Дякую підприємствам групи Ferrexpo за позитивну динаміку економічних показників, поповнення міського бюджету та інвестиції в розвиток інфраструктури Горішніх Плавнів».  

Загалом, протягом останніх років в економіці Горішніх Плавнів простежується позитивна динаміка розвитку господарського комплексу.

Як каже градоначальник Дмитро Биков, про розвиток міста свідчать такі факти: збільшення розміру середньомісячної заробітної плати, обсягу реалізованої промислової продукції, капітальних інвестицій тощо. Про це вже незабаром читайте на нашому сайті у наступному матеріалі.

А поки кременчужани лише можуть позаздрити мешканцям Горішніх Плавнів, бо висока зарплата – це відрахування до бюджету, це підвищена купівельна спроможність громадян, це розвиток регіону і країни в цілому. Тож мешканці Кременчука із заздрістю можуть дивитися на мешканців Горішніх Плавнів, бо в нашому місті для багатьох кременчужан заробітна плата – це єдине джерело доходу, а тому проблема низької ціни праці вимагає швидкого рішення.

Схоже, це не дуже розуміють місцеві можновладці. Проаналізувавши статистичні дані, ми вже кілька років бачимо, що влада Кременчука явно недопрацьовує у питанні допомоги підприємствам, а звідси й нижчі, ніж у сусідніх містах, зарплати.

Влада спільно з бізнесом повинна стимулювати залучення інвестицій у підприємства та інфраструктуру, які дозволять підвищити продуктивність праці і збільшити доходи країни.

Аби досягти росту зарплат, місто потребує дій, а не декларацій. Дій, направлених на реальні зміни соціально-економічної ситуації у Кременчуці.

А поки що молода команда Віталія Малецького закуповує білоруські МАЗи замість вітчизняних КрАЗів

Нагадаємо, зарплати в Горішніх Плавнях набагато вищі, ніж у Кременчуці.

 

Олег Булашев

 

 

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться