Кременчуцька газета
Четверг, 30 Травня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

 

 

Ви є тут

Кременчуцьку гімназію №2, як обіцяли раніше, після новорічних канікул для офлайн-навчання не відкриють: названа причина

5 січня 2024 09:45

Ольга Усанова порадила батькам трохи потерпіти, поки не завершиться ремонт в укритті, так і не назвавши бодай приблизну дату відкриття навчального закладу.

Вчора на Ревівці прийом громадян проводила заступниця міського голови Кременчука Ольга Усанова. Одним з перших до неї прийшла кременчужанка, яка від імені батьків учнів гімназії №2 запитала, коли ж їх навчальний заклад таки запрацює офлайн. Адже раніше обіцяли, що дата відкриття – 1 вересня 2023 року, яка потім переносилася. Тепер керівники школи заявили, що після зимових канікул школа знову не запрацює.

«Нам пояснює директор, що укриття досі не готове. А у нас одна школа на весь район», - сказала жінка.

Відповідати їй почав директор департаменту освіти Геннадій Москалик, який також брав участь у прийомі О.Усанової. Як виявилося, причина затримки відкриття школи до щоденного навчання учнів у тому, що будівельні роботи в підвалі ще тривають, і тепер планується перенести з укриття електрощитову.

«Коли підрядник виконає ці роботи, ми не проінформовані», - заявив Г.Москалик, а О.Усанова перелічила кількість і суму робіт, зроблених в укритті гімназії №2.

«529 тис грн – ремонт приміщення, 272 тис – перенос мереж, 291 тис грн – електрощитова, 178 тис – протипожежна сигналізація та інші суми ще є. На цю школу витратили більше 1 млн грн. Підрядники працюють і зроблять укриття найближчим часом»,- повідомила чиновниця.

Кременчужанка, вислухавши відповідь, заявила, що через те, що гімназія не працює, батьки переводять своїх дітей до інших навчальних закладів, де вони відвідують школу.

«Боюся, що на кінець року в нашій школі стане набагато менше учнів. Чи не закриють єдину на мікрорайоні школу?» - запитала жінка.

О.Усанова пообіцяла, що навчальний заклад через малу кількість учнів не закриватимуть і ще раз порадила батькам трохи потерпіти, поки не завершиться ремонт в укритті, так і не назвавши бодай приблизну дату відкриття навчального закладу.

Разом з тим Г.Москалик розповів, які навчальні заклади після канікул можуть запрацювати. Про це редакція готує окремий матеріал. Читайте його незабаром на нашому сайті.

Нагадаємо, у департаменті освіти Кременчука назвали школи і садки, які в січні мають запрацювати офлайн.

Батьки учнів кременчуцької гімназії №2 просять міську владу запустити зранку шкільний автобус.

 

 

Олег Булашев


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/Kremenchukgazeta
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live threads
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися