Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Четверг, 9 Апреля 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

«Кременчуцьку рятувально-водолазну станцію» хочуть реорганізувати, додати штат та змінити їй статус (Доповнено)


3 сентября 2019 15:00

Рішення мають затвердити депутати на найближчій сесії міськради. 

Комунальну установу «Кременчуцьку рятувально-водолазну станцію» планують реорганізувати та перетворити в комунальне підприємство «Кременчук АКВА - СЕРВІС». Відповідне рішення депутати міськради розглянули на сьогоднішній  сесії.

Як пояснюють у  проекті рішення, Кременчуцька рятувально-водолазна станція була неприбутковою, адже займалася лише рятуванням людей на водних об'єктах міста.

«Враховуючи те, що КУ«КРВС» фактично виконує лише функції з рятування людей на водних об’єктах та не може надавати деякі свої послуги на платній основі, доцільно змінити організаційно-правову форму з «комунальної установи» на «комунальне підприємство», - пояснюють розробники проекту.

Та додають, що перелік функцій у розрізі обслуговування місць масового відпочинку на воді виходить поза межі рятування людей. Адже необхідна технічна база та досвідчені кадри для повноцінного утримання пляжів та водних об’єктів. У випадку реорганізації в комунальне підприємство КУ «КРВС» додатково зможе виконувати роботи з благоустрою місць масового відпочинку на водних об’єктах та залучати, на правах балансоутримувача (у разі закріплення за ним об’єкта благоустрою), на договірних засадах кошти фізичних та юридичних осіб. Також зазначають, що комунальна установа КУ «КРВС» може також виконувати деякі заходи з розчищення водних об’єктів міста Кременчука, чим покращить екологічну ситуацію. Отриманий прибуток обіцяють спрямовувати на витрати підприємства (оплата електроенергії, придбання пально-мастильних матеріалів, запчастин тощо).

«З огляду на викладене, виникає нагальна потреба у розширенні функціональних повноважень КУ «КРВС», у посиленні ії матеріально-технічної бази, впровадженні якісної кадрової політики, мотивації робітників, створенні умов для прибуткової діяльності, що стає можливим за умови зміни організаційно правової форми «комунальної установи» на «комунальне підприємство» шляхом проходження процедури реорганізації», - додають у проекті.

Якщо рішення приймуть, то через два місяці для заявлення кредиторами  своїх вимог, на чергову сесію міської ради винесуть питання щодо затвердження передавального акту.

 

Доповнено.

Третього вересня депутати Кременчуцької міської ради ухвалили рішення щодо реорганизації рятувально-водолазної станції в комунальне підприємство «Кременчук АКВА - СЕРВІС».

 

Ліна Романченко

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться