Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Суббота, 23 Марта 2019 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Кременчук і Горішні Плавні працюватимуть над розробкою спільного туристичного кластеру

 

16 августа 2018 15:50

Поява туристичного кластеру сприятиме підвищенню привабливості Кременчука та Горішніх Плавнів для інвестування, розширенню асортименту туристичних послуг  та створенню нових робочих місць.

 

Сьогодні в міськвиконкомі відбулася робоча нарада «Презентація потенційно-привабливих туристичних об’єктів у Горішніх Плавнях та Кременчуці для створення нового туристичного кластеру в області».

Про це повідомляє прес-служба мерії Кременчука.

Захід проходив за участю керівного складу працівників Департаменту культури і туризму Полтавської обласної державної адміністрації, Управління культури і туризму виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області та відділу культури, спорту і туризму Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області, комунальних закладів культури, структурних підрозділів виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області, адміністрацій туристичних агентств та готелів.

Влада вважає, що поява туристичного кластеру сприятиме підвищенню привабливості Кременчука та Горішніх Плавнів для інвестування, розширенню асортименту туристичних послуг  та створенню нових робочих місць шляхом залучення працівників різних видів економічної діяльності для  обслуговування туристів.

Знаковим є те, що зустріч щодо створення туристичного кластеру відбувається у день, коли у Кременчуці проходить наукова конференція, під час якої аналізуються наукові теорії з визначення реального віку нашого міста. Він підкреслив, що  історія, промисловість, культура можуть  міст зовсім різних за віком можуть стати базісом спільного туристичного продукту, який популяризуватиме не тільки їх потенціал, а й потенціал Полтавщини.

Директор департаменту культури і туризму Полтавської ОДА Валентина Вождаєнко наголосила, що Кременчук і Горішні Плавні - це не тільки осередки промисловості Полтавщини. Ці два різні за віком міста мають місця з цікавою історією, які гідні того, щоб про них знали не тільки в Україні, а й за її межами. У Кременчуці та Горішніх Плавнях є багато цікавих туристичних маршрутів, але   існують самі по собі. Тож створення спільного туристичного кластеру допоможе двом містам в їх подальшій популяризації та промоції.  

З метою розроблення концепції створення туристичного кластеру  відбулася презентація потенційно-привабливих туристичних об’єктів міст Кременчука та  Горішніх Плавнів.  У подальшому робота над цим спільним туристичним продуктом триватиме.

 

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться