Кременчугская газета
Суббота, 20 Октября 2018 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Кременчук наступного року підтримає силовиків майже на 3,5 млн гривень

23 ноября 2017 12:55

На найближчій сесії міськради депутатам запропонують затвердити міську антитерористичну програму на 2018 рік.

На веб-порталі Кременчуцької міської ради оприлюднений проект рішення «Про затвердження міської Програми антитерористичних заходів на 2018 рік», який планують розглянути на бюджетній сесії 21 грудня. 

«Складний економічний стан, в якому перебуває країна, тягне за собою недофінансування заходів, направлених на боротьбу з тероризмом, що ускладнює матеріально-технічне забезпечення воїнів в зоні АТО. До першочергових заходів необхідно віднести також забезпечення фінансовими ресурсами та матеріально-технічними засобами підрозділи суб’єктів боротьби з тероризмом, які дислокуються у м. Кременчуці та безпосередньо залучаються до проведення антитерористичної операції», – пояснються в проекті рішення щодо доцільності фінансування силові структурні підрозділи з міського бюджету.

Згідно з проектом документа, обсяги фінансування за напрямками заходів складають 3 млн 358 тис 725 грн. Кошти передбачені, як субвенція державному бюджету.

Кошти планують витратити на:

- придбання засобів захисту (бронежилети, каски), речового майна, амуніції, засобів обігріву, сучасних засобів зв’язку, оргтехніки, спеціальних матеріально-технічних засобів в тому числі тилового призначення, приладів оптичних, медикаментів і виробів медичного призначення, будівельних інструментів і матеріалів, запасних частин, приладдя та матеріалів для техніки і озброєння, оплата витрат, пов’язаних з їх доставкою;

- оплата витрат за проведення ремонту пошкодженої в зоні АТО техніки та озброєння;

- придбання обладнання спеціального призначення, автотранспортних засобів та матеріально-технічних засобів для їх технічного обслуговування підрозділам, які безпосередньо здійснюють боротьбу з тероризмом.

З цих коштів:

- Військова частина 3059 Національної гвардії України  має отримати 381 тис грн; 

- Управління СБУ в Полтавській області - 1 млн 200 тис грн.; 

- 5 Управління (Міжвідомчий центр спеціальної підготовки) Центру спеціальних операцій (ЦСО) СБ України 1 млн 200  тис грн.; 

- Військова частина А 1546 Міністерства оборони України -  577  тис 725 грн.

Розробником міської антитерористичної програми є  управління з питань  надзвичайних ситуацій та цивільного  захисту населення. Кошти теж перерозподілятимуться через цей структурний підрозділ міськвиконкому.

 

Світлана Павленко

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Конкурсы
  • УВАГА РОЗІГРАШ: вболівай за улюблену команду «Ворскла» під час домашніх матчів ЛІГИ ЄВРОПИ!

    Що потрібно зробити, щоб отримати свій ЩАСЛИВИЙ КВИТОК і повболівати за улюблену команду – читай нижче.    

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться