Кременчугская газета
Вторник, 22 Января 2019 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Кременчук ще не отримав «Пакунок малюка» для дітей, які народяться 1 вересня і далі 

 

30 августа 2018 13:15

Вартість набору 5 тисяч гривень

Планувалося, що родини, у яких народяться малюки отримуватимуть такі пакунки з 1 вересня 2018 року, але поки що до Кременчука вони не надійшли   від Полтавської обласної державної адміністрації.

Сім’ї, в яких народяться діти починаючи з 1 вересня поточного року, обов’язково їх отримають пізніше, коли вони надійдуть до міста.

Про це повідомила прес-служба міськвиконкому.

Кременчужанам нагадують: у разі не отримання на день виписки «пакунку малюка» у пологовому будинку, отримувачу необхідно звернутися відповідно до фактичного місця проживання:

-  до управління соціального захисту населення Автозаводського району департаменту соціального захисту та питань АТО виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області (адреса: проспект Свободи, б.66, каб.2), відповідальна особа за видачу «пакунку малюка» - Воробйова Олена Іванівна, завідувач сектору прийняття заяв та документів відділу грошових виплат і компенсацій (контактні телефони: (0536)773228, 0974908441, 0662610114);

- до управління соціального захисту населення Крюківського району департаменту соціального захисту та питань АТО виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області (адреса: вул.І.Приходька, б.90, каб.111), відповідальна особа за видачу «пакунку малюка» - Скачек Маргарита Семенівна, завідувач сектору прийому громадян відділу грошових виплат і компенсацій ( контактні телефони: (05366)61121, 0974808672).

 Варто зазначити, що допомога «пакунок малюка» є одноразовою безповоротною адресною соціальною допомогою сім’ям, в яких народилася дитина, а в разі відсутності матері/батька — родичам, патронатним вихователям новонародженої дитини.

Право на отримання допомоги «пакунок малюка» мають громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які на законних підставах проживають на території України і народили живонароджену дитину.  Його вартість  без урахування витрат на закупівлю товарів, робіт та послуг, пов’язаних з комплектуванням пакунків і доставки їх до пологових будинків (відділень) усіх форм власності, становить не більш як 5 тис. гривень.

Отримання допомоги «пакунок малюка» не тягне за собою зміни розміру допомоги при народженні дитини та не враховується під час обчислення сукупного доходу сім’ї для всіх видів соціальної допомоги, що надаються відповідно до законодавства.

Довідка

Постановою Кабінету Міністрів України від 20.06.2018 № 512  затверджений Порядок надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка». Допомога «пакунок малюка» видається породіллям, які народили дитину починаючи з 01.09.2018, під час виписки новонародженої дитини з пологового будинку.  

 Головним розпорядником коштів є Департамент соціального захисту населення Полтавської облдержадміністрації. У  Кременчуці видача допомоги «пакунок малюка» буде здійснюватися через Комунальне некомерційне медичне підприємство «Кременчуцький перинатальний центр II рівня»  та пологове відділення Комунального некомерційного медичного підприємства «Кременчуцька міська лікарня «Правобережна».

Нагадаємо, з 1 вересня новонароджених з пологового будинку виписуватимуть з пакунками за 5 тисяч гривень

 

Світлана Павленко

 

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

 

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться