Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
COVID-2019
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

У парку Миру відвідувачів пускають лише під час спеки - адміністрація стверджує, що затвержений інший графік


14 июня 2019 17:25

Хочеш в музей під відкритим небом - терпи спеку.

Розчарування і величезне здивування чекає відвідувачів комунального закладу «Парк Миру», у яких виникає бажання ввечері потрапити до Музею військової техніки під відкритим небом.

Адже вже після робочого дня туди потрапити - зась. На вході в будці сидить охоронець, який щось робить в телефоні і повідомляє, що приходитти треба з 10-ої до 16-ої години. Це  і є часи роботи музею. На запитання журналістки Кременчуцької газети - чому це так, направив до адміністрації парку Миру. Мовляв, там такий графік встановлено.

Випадок, що кременчужани хотіли відвідати Музей військової техніки, а їх не пустили, мав місце, 13 червня, близько 18.30.

До речі, журналістка нашого видання була не єдиною відвідувачкою парку Миру, яка хотіла побачити військову техніку. Вона спостерігала, як прийшла родина (бабуся, мати і двоє дітей). Жінки спеціально привели дітей ввечері, аби під спеку не тягти малечу, та їх не пустили

І тут виходить цікава ситуація - у більшості міст і сіл України музеї, парки, дендропарки тощо переводять на весняно-літній графік роботи. Адже до 20-ої, а то 21-ої години ще світло, а ввечері найкраща пора для прогулянок, тоді знижується температура навколишнього повітря, стає комфортніше. Та не в Кременчуці. Тут кременчужанам і гостям міста пропонують йти в Музей військової техніки в «саму жарюку». А людей, що працюють, взагалі обмежують в правах, адже щоб прийти і подивитися експозицію, треба відпрошуватися з роботи.

Вже наступного дня журналістка Кренменчуцької газети зв'язазалась з директором комунального закладу культури і відпочинку «Парк Миру» Віталієм Добруновим. У нього інша інформація про роботу Музею військової техніки під відкритим небо. Говорить, що управління культури і туризму затвердило літній режим роботи - з 8-ої ранку до 20-ої години вечора. А те, що охоронець встановив свій графік - то не правильно. І пообіцяв, що більше ситуація не повториться. 

Не оминули у розмові і тему фінансів - В. Добрунов підтвердив, що є борг із фінансуванням заплати охоронців, і виник борг в два місяці. Але погодився, що внутрішні проблеми роботи комунального підприємсва ніяким чином не мають відображатися на ставленні до відвідувачів.

Нагадаємо, Парк Миру – місцина з родзинкою.

 

 

Світлана Павленко

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться