Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Четверг, 23 Березня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Ви є тут

Кременчук - виняток і чому це так: до 30% шкіл в районі можуть розпочати очне навчання, а в Горішніх Плавнях - майже всі школи

Ми в Telegram

15 серпня 2022 11:05

Ситуація в Кременчуці ще раз вказує на те, що В.Малецький із профільним заступником Ольгою Усановою не виконують свої функції.

 

У Кременчуцькому районі триває підготовка до нового навчального року. Про це сьогодні зранку, під час брифінгу, повідомив начальник Кременчуцької районної військової адміністрації (КРВА) Олег Лєднік.

За його словами, з Кабміну та Офісу Президента прийшло завдання аби 30% шкіл були готові розпочати навчання очно, а не дистанційно.

Тож зі 114 шкіл району ( 32 школи в цьому переліку знаходяться в Кременчуці) - 35 мають бути готові до прийому дітей в разі погодження такого кроку з батьками.

О.Лєднік каже, що в Горішніх Плавнях майже всі школи готові до роботи з дітьми ( 6 з 7 шкіл) і це найкраща ситуація в ОТГ району. В Семенівській ОТГ планується до відкриття 4 школи, в Глобинській - 6, в Градизькій - 4, в Кам’янопотоківській - 1, в Козельщинській - 3, в Новогалещинській - 1, в Оболонській - 3, в Омельницькій - 2, в Піщанській - 3, в Пришибській - 1.

"Ці школи, де розпочнуться навчання мають укриття...",- каже О.ЛЄднік.

А ось Кременчук випав з цього процесу. У нашому місті влада взагалі нічого не робить аби привести укриття в належний вигляд і тому батьки не хочуть відпускати дітей до навчальних закладів. З багатьох з них поспілкувалися журналісти і вони кажуть. якби влада мера Кременчука Віталія Малецького обладнала укриття як потрібно, тоді б вони погодилися відпустити дітей до школи.

"Для нас головне безпека дітей та вчителів. Була б безпека ми б відпустили дітей в школу",- кажуть батьки під час опитування редакції на вулицях міста. Цей матеріал готується до друку.

О.Лєднік зазначає, що влада Кременчука не надавала до влади району та області заявок на підготовку шкіл до відкриття і це, зазначимо, при тому, що Кременчук - потужне місто і мало б бути прикладом того, як обладнати укриття.

В цьому контексті є ще одна цікава новина.

Навчальні заклади обласного підпорядкування будуть готові приймати дітей на навчання з початку нового навчального року. Виходить, діти у нас одні, а підхід до вирішення нагальних питань у влади Кременчука та області - різний. Тож, це ще раз вказує на те, що В.Малецький із профільним заступником Ольгою Усановою не виконують свої функції.

До речі, кременчужани пропонують урізати космічні зарплати мера та заступників, а кошти спрямувати на реконструкцію укриттів в садочках та школах

Начальник Полтавської ОВА показав, як діточки сплять у садочках під час тривоги

Ворог не забере в дітей право на освіту: на Полтавщині новий навчальний рік розпочнеться для понад 135 тис школярів

 

Олег Булашев

 


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися