Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Пятница, 18 Сентября 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Кременчук втратив відомого медпрацівника, лідера профспілки клінічного шпиталю для ветеранів війни

 

14 сентября 2020 15:50

Некролог.

Колектив КП «Кременчуцький обласний клінічний шпиталь для ветеранів війни» Полтавської обласної ради з глибоким сумом і скорботою сповіщає про передчасну смерть після тривалої хвороби профспілкового лідера, старшої медичної сестри стаціонару Тетяни Володимирівни Фостій.

Народилася Тетяна Володимирівна 30 жовтня 1949 року в Харкові. Закінчивши Харківське медичне училище, працювала у місцевих лікувальних закладах. З серпня 1985 року і по цей час працювала у Кременчуцькому госпіталі на посаді старшої медичної сестри.

За роки роботи з пацієнтами закладу виявила себе висококваліфікованим фахівцем мед сестринської справи. З чуйністю і доброзичливістю ставилася до кожного пацієнта, кожного медичного працівника.

З великою відповідальністю і материнським ставленням виховувала молодих спеціалістів, щедро віддаючи їм знання і досвід. Постійно працювала над підвищенням своїх професійних якостей, впроваджувала сучасні методи медсестринства.

За високі людські якості, справедливість і турботливість про людей з 2007 року і по цей час обиралася колективом головою профспілки. Віддавалася улюбленій роботі повністю, не обмежуючись робочим часом. Завжди була поряд с кожним працівником, якщо в його житті ставалися негаразди, допомагаючи, відповідально втручаючись у вирішення проблем.

За роки роботи у госпіталі у Книзі відгуків відділення залишилося багато подяк, про Тетяну Володимирівну Фостій, як приклад самовідданості, людяності, професіоналізму, чуйного і турботливого ставлення до пацієнтів.

За багаторічну сумлінну працю в медичній галузі Тетяна Володимирівна Фостій неодноразово нагороджувалася Грамотами, Почесними грамотами, Подяками Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА, районних, міських органів самоврядування, нагороджена Дипломом Кременчуцького міського творчого проекту «Персоналії. Медична галузь Кременчука. Медичні сестри і лаборанти», лауреат Премії Полтавської обласної ради імені М.В.Скліфосовського у номінації «Краща медична сестра».

Колектив КП «Кременчуцький обласний клінічний шпиталь для ветеранів війни» Полтавської обласної ради, "Кременчуцька газета" переживає велику втрату, сумує і глибоко співчуває рідним і близьким Тетяни Володимирівни – порядної, щирої людини, гарного наставника та вчителя!

Світла пам'ять назавжди збережеться в серцях тих, хто її знав.

 

 

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию
 

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться