Кременчук з поразки стартував у півфінальному раунді Континентального кубка

Ми в Telegram

20 листопада 2022 08:40

Наші хокеїсти програли польській Унії.

ХК Кременчук з поразки стартував у півфінальному раунді Континентального кубка у словацькій Нітрі. Про це повідомляє Sportarena.

У першому матчі групи українці поступилися польській Унії. При цьому Кременчук виграв перший період завдяки шайбі Середницького.

За рахунку 1:3 українці скоротили відставання до мінімуму (шайбу закинув Лялька). Але на останній хвилині основного часу пропустили у меншості та у підсумку програли 2:4.

Завтра Кременчук зіграє проти словацької Нітри. Третій суперник у групі – італійський Азіаго.

Путівки до Фіналу чотирьох Континентального кубка дістануться двом найкращим командам, а гранд-фінал відбудеться 13-15 січня 2023 року.

Континентальний кубок. Півфінальний раунд. Нітра (Словаччина)

Унія (Польща) – Кременчук (Україна) – 4:2 (0:1, 1:0, 3:1)

Шайби: 0:1 – Середницький (Німенко – більш.), 13:15. 1:1 – Дзюбіньскі (Ахопелто – більш.), 39:29. 2:1 – Дзюбіньскі, 41:09. 3:1 – Ванат, 47:56. 3:2 – Лялька (Матусевич), 54:25. 4:2 – Да Коста (Ціхи – більш.), 59:27.