Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
COVID-2019
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Кременчук знову накрило страшенним смородом - мерію Кременчука зурочили


25 июня 2019 09:15

Кременчужанам знову на літо треба запасатися протигазами?

Минулий вечір і ніч були не дуже комфортними у Кременчуці. У спеку, коли всі вікна місцевих жителів відкриті навстіж, місто знову накрило страшенним смородом. 

Містяни відреагували відразу - у соцмережах чимало скарг. До речі, неприємний запах відчувався у різних районах міста - від Молодіжного до центру.

Про неприємний запах також повідомляли кременчужани, що мешкають на Третьому Занасипу. Раніше у цьому районі подібних проблем не було.

У мерії Кременчука, куди зранку звернулась за коментарем Кременчуцька газета, розповіли, що скарги на неприємний запах надходили з різних районів міста і їх ще не систематизовано, тож чиновники не назвали район, звідки було найбільше звернень.

У віддідлі екологічної безпеки повідомили також, що підстав для того, аби виїжджала міська екологічна лабораторія не було. Як зазначила головний спеціаліст цього відділу Тетяна Данильчук, потрібно 5 і більше скарг з одного району міста, аби туди виїхали міські екологи і зробили відповідні заміри.

Про те, звідки поширився неприємний запах - не повідомляли. Не встановлено і джерело його поширення.

Вато нагадати, що буквально вчора на засіданні постійної депутатської комісії з питань екології і земельних ресурсів повідомили  з початку цього року зменшилось число скарг на сморід від кременчужан.

Як було заявлено на депкомісії, дослідження провели на основі звернень мешканців міста у Службу допомоги мера кременчужанам «1563».

Щодо скарг, то взято інформацію за перше півріччя, починаючи з 2016 року і по 2019 рік включно.

Тож, для порівняння, якщо в 2016 році в першому півріччі було 564 скарги, у 2017 році – 449, у 2018 році – 730, то в 2019 році – 106 скарг.

Виходить вчора у мерії зурочили? Проте, навіть, за старими скаргами питання поширення смороду і досі не досліджено. Чиновники мера Кременчука ВіталіяМалецького більше трьох років не можуть встановтити джерело його поширення. 

Бо вчора, на тому ж засіданні постійної депутатської комісії з питань екології і земельних ресурсів заслуховували питання і депутати хотіли почути від представника Кременчуцького відділу поліції, на якому етапі знаходиться слідство у відповідній кримінальній справі, які є висновки Харківського науково-дослідного інституту судових експертиз імені заслуженого професора М. С. Бокаріуса. Також члени депкомісії хотіли почути, чому розслідування справи триває роками, а результатів немає.

Нагадали на засіданні і про те, що кримінальну справу відкрито в 2016 році, пізніше були призначені експертизи, а потім ще додаткові. Та цього не сталось.

Тож вимога депутатів – аби на найближчу сесію міськради прийшов слідчий в кримінальній справі, начальник місцевої поліції і процесуальний прокурор і нарешті повідомили висновки інституту Бокаріуса, про які ще говорили рік тому і які так і не озвучили.

Нагадаємо, кременчуцькі правоохоронці скоро дізнаються, яке підприємство «смердить» у Кременчуці

Також нагадаємо, що кременчужани масово обурюються через сморід, а влада тільки статистично звітує

Раніше повідомлялося, що «проблему смороду» в Кременчуці прокуратура відправила на експертизу. Поки звинувачення у забрудненні навколишнього середовища нікому не висунуто.

Напередодні стало відомо, що кременчужани зневірилися: тепер скаржитися на сморід вони вирішили не меру, а прем'єру Гройсману

Читайте, як на КЗТУ ввели в дію систему, що зменшує викиди речовин у повітря.

 

Світлана Павленко

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться