Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
COVID-2019
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Кременчукгаз зобов’яжуть встановлювати індивідуальні лічильники, а ще в місті можуть відновити колонки в дворах


26 июня 2019 13:35

Запити О.Кальченка.

Сьогодні під час проведення сесії Кременчуцької міської ради депутат Олександр Кальченко виступипив із запитом щодо встановлення водяних свердловин у місті. Наголосив, що вже виступав із подібним запитом, але тоді отримав відповідь, що відновити колонки з питною водою не реально.

О.Кальченко зазначив, що у Кременчуці існує програма щодо відновлення трубчастих колодців у місті, однак фінансування на неї не передбачене.

Депутат вимагав провести огляд артезіанських свердловин та забезпечити фінансування.

Тож мер Кременчука Віталій Малецький зазначив, що колонки можуть використовуватися, як резервне джерело технічної води. Однак, депутати запит колеги не підтримали.

Наступний його запит стосувався забезпечення комунальних підприємств міста мобільним зв’язком та розповсюдити ці номери у засобах масових інформацій. Та і цей запит не підтримали.

Як протокольне доручення направили головному комунальнику міста Івану Москалику.

Далі, О.Кальченко подав запит щодо заключення договорів на технічне обслуговування будинків по газопостачанню, що може завадити збільшенню тарифів.

Депутати цей запит підтримали.

Оголосив він також і звернення. За його словами, мешканці скаржилися на недобудову по вул. Тараса Бульби, 27, де збираються особи без визначеного місця проживання, травмуються діти та проводяться закладки наркотиків. Депутат просив огородити дану будівлю. І його підтримали.

І наостанок, О.Кальченко зачитав запит щодо звернення до суду стосовно протиправних дій ПрАТ «Кременчукгаз». Він нагадав, що на звернення містян щодо встановлення індивідуальних лічильників підприємство відповіло, що такі дії не проводитимуться через відсутність фінансування.

«У Міськгазі повинні встановлювати індивідуальні лічильники, але перекидають це на плечі споживачів», - наголосив О.Кальченко.

Депутати запит підтримали. Тож мер пообіцяв, що на «природного монополіста» почнуть тиснути.

Дивіться: Онлайн-трансляція: XXXVII(37) сесія Кременчуцької міської ради Полтавської області VІІ скликання 26 червня 2019 року.

 

 

Антоніна Озерна

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться