Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Субота, 16 Січня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Кременчукводоканал запевняє: якість води, яку подають на місто, в нормі

 

9 липня 2020 11:30

Тим часом, протягом початку липня 2020 року зафіксоване сезонне зниження концентрації розчиненого кисню у воді.

Не зважаючи на надзвичайно спекотні останні дні, якість води в Кременчуцькому водосховищі, яку використовують для виробництва питної води міста Кременчука, за якісними показниками залишається стабільною без аномальних відхилень у порівнянні з минулими роками. (Дані станом на 8 липня 2020 року).

Про це повідомило у Фейсбуці Комунальне підприємство "Кременчукводоканал"

«Важливо, що очевидних заморних ознак в водосховищі на даний час не відмічається, про що свідчать задовільні органолептичні показники якості. При цьому, періодично персоналом Власівського водозабору КП «Кременчукводоканал» відмічаються факти появи різних інтенсивних запахів води – гнилосних, сірководневих, річкових. З такими епізодичними явищами також стикаються колеги іншого водопровідно-каналізаційного господарства ОКВП «Дніпро-Кіровоград», які забезпечують централізоване водопостачання ряду міст Кіровоградської області також з Кременчуцького водосховища.Тим часом протягом початку липня 2020 року зафіксоване сезонне зниження концентрації розчиненого кисню у воді до рівня 2-3 мг/дм3. Рівень забруднення води за показником ЛКП «лактозо-позитивних кишкових бактерій» знаходиться в межах – 300 - 900 одиниць/дм3; ЗМЧ загального мікробного числа» – 12 – 300 одиниць/см3.Температура води тримається на рівні 21-22 °С. За таких умов вже спостерігається інтенсивний розвиток синьо-зелених водоростей та погіршення інших мікробіологічних показників.Резюмуючи наведені вище результати посиленого моніторингу якості води Кременуцького водосховища, робимо висновок, що на даний час якість води відповідає переважно 2 класу якості – «добра, прийнятна якість води», - йдеться в повідомленні.

Адміністрація підприємства запевняє: не дивлячись на задовільну якість води в Кременчуцькому водосховищі, хіміко-бактеріологічна лабораторія питної води очисних споруд водопроводу КП «Кременчукводоканал» здійснює посилений цілодобовий лабораторно-виробничий контроль якості та безпечності води, яка поступає з Кременчуцького водосховища на водоочисну станцію, на кожному технологічному етапі очищення води та питної води з резервуарів чистої води перед її надходженням у розподільчу водопровідну мережу міста.

А також про те, що водночас з цим водопровідні очисні споруди працюють у посиленому режимі реагентного очищення з метою гарантованого забезпечення населення якісною питною водою.

Зараз якість питної води відповідає вимогам ДСанПіНу 2.2.4.-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною».

"Завжди "Coca-cola": слоган відомої компанії, схоже, може стати слоганом "Кременчукводоканалу"

Нагадаємо, пепсі, віскі, ром або чиста вода: «Кременчукводоканал» показав, як очищає воду з Дніпра і подає її на місто

 

За матеріалами джерела

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

 

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися